Dark Horse Comics będzie wydawać komiksy o World of Tanks

WoT_610.jpg-610x0
Dark Hors Comics, jeden z największych wydawców komiksów na świecie, we współpracy z Wargaming rozpocznie wydawanie serii poświęconej czołgowej grze World of Tanks.
 
Wargaming, wielokrotnie nagradzany producent gier on-line i wydawca gry World of Tanks, ogłosił partnerstwo z wydawcą komiksów Dark Horse Comics. Umowa ta będzie obejmować tworzenie i publikację komiksu “World of Tanks: Roll Out!”, inspirowanego przebojową grą wideo mającą ponad 120 milionów zarejestrowanych graczy na całym świecie. “World of Tanks: Roll Out” będzie wydane w pięciu seriach i trafi do sklepów z komiksami na terenie Europy i USA, jesienią 2016 roku.
 
Cała seria zostanie napisana przez jednego z ulubionych twórców, jakim jest Garth Ennis (Kaznodzieja, Punisher, Opowieści wojenne), który idealnie i bezkompromisowo opowie całą historię II wojny światowej. Legendarny Carlos Ezquerra wniesie swoje wieloletnie doświadczenie i przedstawi czołgi II wojny światowej. Okładki zostaną zilustrowane przez Isaaca Hannaforda.
 
Jeszcze tej jesieni, pierwszy komiks będzie dostępny cyfrowo w księgarniach komiksowych w całej Ameryce Północnej i Europie. Poniżej możecie zobaczyć okładkę oraz jedną ze stron komiksu.
Źródło: gametoppc.com
WoT_DH Comic book Cover 4_24.jpg-610x0 World of Tanks Roll Out comic book Preview page

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
miloszgd1_2016

Fantastycznie! Kupuję wszystkie tomy przed sprzedażą! 😀