Takie małe Q&A z wczoraj

Oto podsumowanie zrobione przez z1ooo, drugiego gościa, który wykupił wizytę w studiu i rozmawiał z Developerami. (źródło: https: //www.youtube….h v = ndBSuKZSSXA)

1. optymalizacja:
– 0.5.4 ma problemy, które nie mają szans zostać rozwiązane w 0.5.5, ale prędzej w 0.5.6 / 0.5.7
– Pamiętacie chwilowy brak efektów po trafieniu w cytadelę w wersji 0.5.1? Stało się to dlatego, że część istotnych informacji była w kliencie gry i należało go zaktualizować. Ta operacja trwała cztery dni, ale przyniosła poprawę.
– Nastąpi przejście na Direct X11, dzięki czemu będziemy mieli o wiele lepszą grafikę. (choć już teraz jest super – Lex)

2. Cykl produkcyjny:
Twórcy mają następujący cykl produkcyjny aktualizacji:
– 3 tygodnie rozwoju
– 3 tygodnie badań
– 3 tygodnie grania podczas testów
– Minimum czasu na mikro – łatanie

3. Przyszłość:
Naprawdę niesamowite zmiany idą w łatce 0.5.6

– Dwa rodzaje interfejsu CV są w fazie rozwoju, jeden podstawowy, dla zatwardziałych “noobów” i drugi znacznie bardziej zaawansowany dla doświadczonych graczy (czyli dla totalnych świrów 😉 jak można grać lotniskowcami?? 😉 – Lex ).
– Twórcy zdają sobie sprawę, że przy niewielkim wysiłku każdy może stać się dobrym graczem w stosunkowo krótkim czasie. Działania na rzecz zwiększenia różnorodności rozgrywki są ciągle dyskutowane. Które rzeczy zachować, a które zmienić, ewentualni dodać tryby dla bardziej doświadczonych graczy.
– System strzelania pojedynczą torpedą jest w fazie testów.
– Unifikacja złota pomiędzy grami już wkrótce.

Mam nadzieję, ze gramatycznie to przetłumaczyłem 😉 /Lex

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments