9.15 – patchnotes

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mr. ja

Stare, “nowe” mody. Face Palm, też mi nowość

jaro

To z 3 aratami zrobiłem w miarę szybko , mam też 15 na lekkich zrobioną niestety bez wyróżnienia i dlatego stoję na tych misjach na t55a , brakuje mi tylko tą z tymi tdk-mi i mnie by puściło dalej. Przegięte są te misje ta z 2 podpalaniem też się mordowałem ale się udało. Nie wiem dla kogo oni robią te misje nie, każdy ma czas siedzieć np. po 12 godzin dziennie i grać.

Jakruk

Z tym T95E6 nie jest błąd? Chyba miało być o T95E2 😉

jaro

Ciekawe które , misje osobiste będą przerobione ? Mogliby zmienić misje cś-15 na t55a . Zniszczyć 2 tdki z poziomu przynajmniej o jeden większy niż twój pojazd . Nie wiem kto mógł wpaść na tak genialny pomysł z tą misją ale należy mu się nobel.

Zurugula

To tam spoko. Wyspottuj i uszkodź 3 arty lightem to pogadamy 😀

Xanthi

Gdzieś pisało że na pewno ta misja z podwójnym podpaleniem ma być zmieniona 😉 Też morduj tą misję z 2 TD 🙂 Tzn mordowałem, bo już prawie 2 miesiące nie gram WoT’a 😀