Imperialna stal na PlayStation®4

Imperialna stal na PlayStation®4
15 czołgów „kraju kwitnącej wiśni”, 16 nowych maszyn dla innych nacji, 4 nowe mapy!

Nowa, duża aktualizacja dotarła do World of Tanks na PlayStation®4. Japońska linia czołgów wkracza do gry, a Niemcy, U.S.A i Rosja zyskują wydatne wzmocnienie w postaci 16 nowych maszyn. Ponadto w grze pojawiają się aż 4 nowe mapy: Redshire, Pacific Island, Highway i Steppes.

Główną zaletą czołgów z „kraju kwitnącej wiśni” jest ich doskonała zdolność do poruszania się po zróżnicowanym terenie. W japoński drzewku znalazły się takie ikony jak R.Otsu, Type 95 Ha-Go, Type 98 Ke-Ni, STA-1, Type 61 i mocny Type 3 Chi-Nu-Kai. Gracze mogą zabrać je do walki na 4 nowych mapach, w tym inspirowaną klimatem dalekiego wschodu, Pacific Island. Obecni w grze Amerykanie, Rosjanie i Niemcy dostali wydatne wzmocnienie swoich drzewek technologicznych o m.in. Maus, IS-4 czy T-57. Łącznie jest to 16 nowych czołgów dla tych nacji, a w sumie aktualizacja „Imperialna Stal” przynosi ze sobą aż 31 wiernie odwzorowanych modeli.

Więcej informacji o World of Tanks na PlayStation®4 -> http://console.worldoftanks.com/

Więcej informacji o zawartości patcha -> LINK

WoT_PS4_Imperial_Steel_Screen_Chi-Ni WoT_PS4_Imperial_Steel_Screen_RenaultOtsu WoT_PS4_Imperial_Steel_Screen_Type1Chi-He WoT_PS4_Imperial_Steel_Screen_Type3Chi-Nu WoT_PS4_Imperial_Steel_Screen_Type4Chi-To WoT_PS4_Imperial_Steel_Screen_Type5Ke-Ho WoT_PS4_Imperial_Steel_Screen_Type95Ha-Go WoTC_ImperialSteel_Screens_STA-1 WoTC_ImperialSteel_Screens_STB-1 WoTC_ImperialSteel_Screens_Type5Chi-Ri WoTC_ImperialSteel_Screens_Type61 WoTC_ImperialSteel_Screens_Type97Chi-Ha

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments