Wyspa na Pacyfiku – PS4 video

Jak zapewne wiecie, w konsolowym World of Tanks znajdują się dwie ekskluzywne mapy. Jedna już była pokazywana wcześniej i jest nią “Przełęcz Skorpiona”.
Dziś pokazano drugą mapę – “Wyspa na Pacyfiku”. Mapa po raz pierwszy pojawiła się na Xbox. Mapa ma dwie odsłony, normalnej i wojny.
W przyszłości deweloperzy obiecują 3cią unikalną mapę dla konsolowych graczy. Niezbyt duża, z przedmiotami w wodzie etc. i jak wielu zaznaczało, przypominającą lokację z Battlefielda.
 
Druga ekskluzywna mapa na konsole, największa w świecie WG 1500 x 1500:
via WoT Express

T2uZLCbuO9I 2-n9Rmlo3V0

pacificislandwar_b_1 pacificislandwar_b_2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Super, mapa robiona na podstawie historycznej drugowojenej lokacji Coregidor.
Mapa bardzo fajna a w tybie wojna zaczynamy od sceny jak z filmu , dopływany barką desantową do plaży, dziób opera się o piasek, otwiera się furta dziobowa i do ataku.
(obok płoną czołgi z pierwszej fali ataku, plaża jest upstrzona.wrakami pojazdów, stanowisk obronnych oraz kozłów hiszpanskich (tzn.zapór przeciwpiechotnych i przeciwpancernych)
Do tego malowniczy zachód słońca na Pacyfikiem nad ślicznym bajkowym atolem a to wszystko trochę przesłonięte dymami z rozbitych pojazdów i płonących bunkrów.