Mail.Ru Group łączy siły z KFC

Mieliśmy już kooperację Wargamingu z Burger Kingiem, gdzie można było kupić czarne jak węgiel burgery 🙂 Tym razem swoje ciężkie działa wytacza Mail.Ru Group, przedstawiając specjalny “zestaw bez ziemniaków” w KFC dla graczy “Projektu Armata”.
Na łamach portalu vc.ru możemy przeczytać:
 
Mail.Ru Group i sieć zakładów szybkiego żywienia KFC przedstawili specjalny “czołgowy” zestaw dla graczy “Armored Warfare: Projekt Armata” (AW), a także ruszyli z akcją, w ramach której nowi użytkownicy otrzymają bonusy w grze przy pewnych zamówieniach w KFC. W skład zestawu wchodzą “Boxmaster, trzy ostre skrzydełka i Pepsi 0.5”. Póki co, będzie on dostępny tylko w Rosji, w restauracjach KFC od 12 kwietnia (czy dotrze do Europy?) i zamówić go można tylko z kuponem, który gracz otrzyma po rejestracji na specjalnej stronie gry.
 
“Razem z partnerami stworzyliśmy specjalny czołg, który pozwoli graczom wytrwać dynamikę i szybkość AW” – oświadczył zastępca dyrektora marketingu i reklamy Mail.Ru Group Elena Grigoryan.
 
Dla nowych graczy “Projektu Armata”, Mail.Ru Group i KFC przeprowadza oddzielną akcję. Użytkownicy, którzy zarejestrują się w czasie trwania akcji i zakupią w KFC specjalny zestaw otrzymają kod zaproszeniowy, przy aktywacji którego otrzymają dwutygodniowe konto premium, a także dostęp do czołgu Type 59 Legend.
 
Akcja potrwa od 6 kwietnia do 16 maja w 47 miastach Rosji i obejmie ponad 430 restauracji KFC.
f006e32e69003b
 
W 2015 roku podobną akcję w połączeniu z siecią Burger King przeprowadziło Wargaming, którego gra World of Tanks jest konkurentem “Projektu Armata”. W ramach tego, gracze WoT otrzymywali kod zaproszeniowy z trzyma dniami Premium, czołgiem premium Churchill III i 1000 sztuk złota. Akcja trwała od 15 czerwca do 31 grudnia 2015 roku.
 
Wcześniej obie firmy wielokrotnie używały własnych projektów w celu ich promocji. W styczniu 2016 Mail.Ru oferowała dodatkowe “złoto” w grze World of Tanks za rejestrację i osiągnięcie wymaganego poziomu. (LINK)
 
W lutym 2016 roku Wargaming zaproponował użytkownikom WoT “bonusy” za zmianę skrzynki pocztowej. Jako przykład mało wiarygodnych usług wymienili Mail.Ru Group. (LINK)
 
W marcu Mail.Ru Group zamieściło reklamę swojej gry „Armored Warfare: Projekt Armata” na całej stronie niezależnego dziennika „Kommiersant” 28 marca 2016 roku. W ogłoszeniu możemy dostrzec slogan: „Make Love Not WoT” – przy czym WoT możemy rozszyfrować jako World of Tanks, nazwa gry – konkurenta „Projektu Armata”. W rozmowie z portalem vc.ru przedstawiciele Mail.Ru Group zawiadomili, że reklama w żaden sposób nie nawiązuje do World of Tanks. „WoT – to stałe wyrażenie Waste of Time (strata czasu)” – wyjaśniają. Jednak w samym ogłoszeniu tego nie podano. (LINK)
Przechwytywanie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments