Imperialna Stal – PS4

Uwaga, czołgiści! Nadchodzą trzy nowe gałęzie czołgów z Imperium Słońca! Wkrótce japońskie drzewo technologiczne wzbogaci się o całe linie czołgów lekkich i średnich, a także ich dwa odpowiedniki premium: STA-2 i Chi-Nu Kai!

Przygotowaliśmy również nowe mapy – Autostradę, Step, Redshire i Pacyfik!

imperialsteel_opener

Cesarski arsenał 


Japońskie czołgi to wszechstronne pojazdy o potężnych armatach, znakomitym kącie obniżenia działa i przyzwoitej mobilności. Chociaż na niższych poziomach czołgi te cechują się płaskimi powierzchniami, które nie zapewniają wiele ochrony, na wyższych poziomach drzewa technologicznego napotkacie perełki, takie jak Type 61 czy STB-1, które kładą nacisk na siłę ognia i zwinność!

impsteel_japan1 impsteel_japan2

Type 3 Chi-Nu
Type 4 Chi-To
Type 5 Chi-Ri
STA-1
Type 61
• STB-1

Amerykańskie czołgi z mechanizmem ładującym


Widzieliście zapewne, jak T1E6-PS lub inne czołgi niskiego poziomu z mechanizmem ładującym w mgnieniu oku obracają przeciwników w perzynę. Teraz czas na pojazdy z drugiego końca skali! Amerykańska gałąź zawiera szybkostrzelne czołgi z mechanizmem ładującym – od szybkiego i zwinnego T71 po tytana ofensywy, jakim jest T57 Heavy – które ponad wszystko cenią siłę ognia!

Przy pełnym uzbrojeniu pojazdy te zadają ogromne uszkodzenia, ale uwaga – jak na potężne armaty przystało, cechują się długim czasem przeładowania!

M7
T21
T71

T69
T54E1
T57 Heavy

impsteel_us2 impsteel_us1

M7
T21
T71

T69
T54E1
T57 Heavy

Radziecka stal wzmocniona


Choć trudno w to uwierzyć, czołgi z nowej gałęzi są jeszcze lepiej opancerzone niż obecnie dostępne radzieckie czołgi ciężkie! Jest to możliwe, ponieważ nowa linia opiera się bardziej na staromodnym, grubym pancerzu aniżeli na pochylonych płytach. Przykładem tego podejścia jest KV-4. Odgłos pocisków przeciwnika odbijających się od pancerza to melodia dla uszu każdego czołgisty!

Grubszy pancerz oznacza niższą mobilność, ale przecież w czołgu ciężkim nie ma ona dużego znaczenia!

impsteel_sov1 impsteel_sov2

 

T-150
KV-3
KV-4

ST-I
IS-4

Niemieckie prototypy powołane do życia  


Popularna niemiecka linia wzbogaciła się o batalion prototypów czołgów ciężkich, takich jak dawny konkurent Tygrysa: „Porsche Tiger”. Zastanawialiście się kiedyś, w co mógłby wyewoluować Leichttraktor? Odpowiedzią jest VK 45.02 (B), potężny czołg ciężki, który jest mistrzem drapania boków.

Największe wrażenie robi jednak najcięższy z czołgów ciężkich, wręcz chciałoby się rzec „mausywny” (dobra, trochę to naciągane) Maus, eksperymentalny superczołg X poziomu!

impsteel_ger1 impsteel_ger2

VK 45.02 (P) Ausf. B
Maus

Cztery pola bitew


Wszystkie powyższe czołgi potrzebują sporego pola do zabawy. Dlatego wraz z arsenałem przygotowaliśmy cztery nowe mapy, które wystawią Wasze zdolności bojowe na próbę!

AUTOSTRADA


Zwycięstwo na Autostradzie wymaga zdolności prowadzenia taktycznej walki w gęsto zabudowanych obszarach, np. w mieście, oraz orientacji na otwartym terenie. Posuwając się do przodu, zwracajcie uwagę na minimapę – nigdy nie wiadomo, skąd może nadjechać przeciwnik!

impsteel_highway2

STEP


Ta mapa osadzona na rosyjskim stepie sprzyja klasycznym bitwom pancernym, zapewniając ogromne pole do manewru, duże przestrzenie do wymian ognia oraz kilka osłon, za którymi możecie się schować w razie niebezpieczeństwa. Mapę dzieli na pół droga, ale jeździć nią powinni tylko najwięksi śmiałkowie.

Uważajcie na flanki, zerkajcie na minimapę i wypatrujcie pocisków artyleryjskich na niebie!

impsteel_steppes2

REDSHIRE


Górzyste tereny Redshire zdają się nie mieć końca, ale to niekoniecznie wada! Czołgi o dobrych kątach obniżenia działa, takie jak te z nowej linii japońskiej, mogą wykorzystać wzgórza, aby zaskoczyć niczego niespodziewających się przeciwników!

impsteel_redshire1

WYSPA NA PACYFIKU


Wyspa na Pacyfiku to mapa zaprojektowana od zera przez nasz utalentowany zespół deweloperów i osadzona podczas wojny na Pacyfiku. Przyjrzyjcie się temu pięknemu, acz niebywale niebezpiecznemu polu bitwy!

impsteel_pacisland1

Źródło: konsolowy portal WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments