Dlaczego usuwają Rozwałkę?

1311_rampage_missions_banner

Nawiązując do dzisiejszego posta o usunięciu trybu w nowej aktualizacji. Cała ta informacja wstrząsnęła niektórymi graczami, lecz powody przedstawione przez portal były nie do końca jasne. Zapytaliśmy naszą wtykę z Mińska dlaczego tryb ma zostać usunięty i w ogóle co stanie się z obecnymi misjami. Jeżeli chodzi o misje indywidualne – to nie macie się czego obawiać (mówimy tu o misjach na takie czołgi jak: T28 HTC, T55A, Obj 260), one zostaną. Jest także nadzieja i szansa na to, że T-22 pojawi się jako dodatkowy czołg w misjach indywidualnych. W głównej mierze powodami usunięcia Rozwałki była słaba grywalność, brak zainteresowania trybem i co ciekawsze, także przyczynił się do tego proceder na ogromną skalę, zwłaszcza na serwerach ASIA i RU – a mówimy tu o robieniu czołgu za pieniądze. Globalnego nerfa T-22 medium nie unikniemy. Wstępnie zaproponowane zmiany możecie zobaczyć tutaj. Mimo to, czołg nadal będzie OP i moim zdaniem, pomimo nerfa, wciąż będzie to lepsza wersja Objecta 430.

Więcej o “Dopalaczach” możecie przeczytać sobie tutaj – jak to działa i na czym polega 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rosol

I dobrze. Zagrałem kilka razy i brak grywalności. Trzeba mieć dobrą strategie, ale ona nie zawsze się sprawdza. Nawet w plutonie nie jest łatwo. No i mnóstwo dzieciaków próbuje tam grać i szybko ucieka, ale przychodzą nowi…