Świeże Q&A!

WG myślało nad ciekawą „ofertą”. Doświadczeni gracze w WoT mieli by otrzymać 1 milion darmowego expa, które wykorzystać można by w WoWs. Gracze zaczęli jednak narzekać, że takie rozwiązanie byłoby złe dla gry. Logika WG – nie chcą sprzedać Saipana wszystkim gdyż jak twierdzą, niedoświadczeni gracze zepsuli by grę, natomiast uważają, że 1 mln darmowego expa, nie zaszkodzi, a niektórym przyspieszy drogę do tieru 8 lub 9 w CV.
Miejmy nadzieję, że jednak włodarze WG pójdą po rozum do głowy i nie zrobią nam takiego psikusa…
A tutaj garść odpowiedzi na inne pytania…

1. Patrząc na Nürnberga wydaje się, że „siedzi” zbyt wysoko na wodzie (tzn. ma za wysoką „wolną burtę”). Kiedz patrzy się na historyczne zdjęcia, nie widać, by rufa była tak wysoko nad wodą. Czy to może błąd w modelu?

GkzMBcV LO5WyPd

Odp. Nie ma żadnych błędów w modelu. Problem, który zauważyliście pochodzi od trzech czynników:
– specyfika związana z pracą kadłuba na fali;
– ostrość kamery;
– konstrukcji linii wodnej.

2. W patchu 0.5.3., zasięg dział opelot Tirpitza została znacznie zmniejszona. Przed patchem, armaty 105 mm miały zasięg 5km, teraz mają tylko 4,5 km. Biorąc pod uwagę umiejętności kapitana i modernizacje, różnica jest jeszcze bardziej odczuwalna. Dlaczego poszedł ten nerf?

Odp. Zmiany wprowadzone do opelotki były częścią szerszych zmian balansowych. Jednak rozumiem Twoje pytanie, zmiana ta nie została wymieniona w opisach patchu i dlatego nie została dobrze przyjęta. Proszę przyjąć za to moje przeprosiny.

3. W oficjalnym filmie prezentującym Warspite, mówi się, że można uleczyć w 100% uszkodzenia cytadeli, ale w rzeczywistości tak nie jest. Czemu?

Odp. To pomyłka w filmie. Będzie on usunięty ze strony. Dziękuję za dostrzeżenie tego babola.

4. Warspite wydaje się mieć bardzo słaby pancerz, który przebija każde działo w grze. Czy nie ma żadnych błędów w opancerzeniu?

Odp. Sprawdziliśmy to, ale nie znaleźliśmy nic niepokojącego.5. Na kilku mapach, zdarza się utknąć na wyspie, a dokładniej kilka metrów przed dojściem do brzegu. Rozwiążecie ten problem?

Odp. Jeśli utkniesz (i nie może uwolnić się) na mapie, to jest to problem z grą. Radzę zrobić zrzut ekranu miejsca, w którym okręt utknął i wysłać go do supportu. Będziemy wtedy starać się naprawić ten błąd.

Tłumaczenie i opracowanie Lex

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.