Szaleństwo na 1 kwietnia!

Szaleństwo na 1 kwietnia!
Zabierz swój czołg nad morze, okręt do jacuzzi, zagraj w bilard na Księżycu

Dzisiaj jest to zwyczajowy dzień na rozmaite, lepsze lub zazwyczaj gorsze, żarty… W tym roku zamiast tego proponujemy specjalne wydarzenia w naszych tytułach dla wszystkich graczy!

W World of Tanks na PC zakładamy pierwszą kolonię na Księżycu. Wsiadacie za stery kosmicznego czołgu IS 8-BALL i staracie się staranować innych graczy tak, aby kraterów na mapie przypominających bilardowe łuzy. Księżyc to oczywiście również inna grawitacja, anomalie kosmiczne i deszcze meteorytów. Aby zagrać w tym niecodziennym trybie (dostępny od 1 do 5 kwietnia) wystarczy wybrać wspomniany czołg i kliknąć przycisk „bitwa”.

WoT_Moon_Mayhem_Artwork

Kliknij żeby powiększyć

WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_01 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_02 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_03 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_04 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_05 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_06 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_07 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_08 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_09 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_10 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_11 WoT_Moon_Mayhem_Screens_Image_12

World of Warships z szerokich mórz i oceanów przenosi się do… jacuzzi. Na specjalnej mapie kierujemy okrętem znanym z animowanej serii „Kapitan zła rada” i walczymy przeciwko innym graczom. Aby uruchomić ten tryb (dostępny do 1 do 11 kwietnia) wystarczy w porcie wybrać jeden z czterech specjalnie przygotowanych okrętów – Pokeboat (Japonia), Botishkaff (Rosja), Das Boot (Niemcy) lub Bottlesheep (USA). Rybka i tytułowy kapitan są dołączeni do zestawu.

WoWS_Artwork_April_Fools_Day

WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_01 WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_02 WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_03 WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_04 WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_05 WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_06 WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_07 WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_08 WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_09 WoWS_Screens_April_Fools_Day_Image_10

A jeśli gracie w World of Tanks na konsolach Xbox One lub Playstation 4 to wskoczcie za stery czołgo-okrętu HMS TOG II i wypłyńcie/pojedźcie* (*niepotrzebne skreślić) na bitwy 7 na 7 graczy i zalejcie niebo pociskami. Kiedy wybierzecie tę maszynę garaż zostanie zalany wodą i dołączycie do walki. HMS TOG II czeka w garażu na wszystkich dotychczasowych graczy, a nowi gracze którzy po raz pierwszy pobiorą grę wystarczy, że rozegrają jedną bitwę, a po niej będą mieli dostęp do tego pojazdu.

WoT_console_TOG_keyart_original

WoT_console_screens_TOG_boat_1 WoT_console_screens_TOG_boat_2 WoT_console_screens_TOG_boat_3


 

Natomiast w Blitz i WoWp inne wianki 🙂

exYWuqig1TY april_fools_planes

Wesołego 1 kwietnia!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

1 Response

  1. plum1973 pisze:

    super, extra, bombowo, ale czad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.