Lista drużyn na Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2016!

WG_eSports2014_ad_001

Lista drużyn na Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2016!
A ponadto prawdziwe czołgi przed Torwarem, ostatnie bilety premium i transmisje na żywo

Za niewiele ponad tydzień, 8 i 9 kwietnia na hali warszawskiego Torwaru odbędzie się międzynarodowy turniej eSportowy w World of Tanks rangi mistrzowskiej. Znamy już listę drużyn uczestniczących w The Grand Finals 2016, które przyjadą ze wszystkich zakątków globu, aby rywalizować o tytuł mistrzów świata i ponad 1 200 000 PLN (300 000 USD) w puli nagród.

Na żywo, przed warszawską publicznością wystąpi 12 aktualnie najlepszych drużyn w rozgrywkach eSportowych World of Tanks. Europę reprezentować będą doskonale znane warszawskiej publiczności drużyny Kazna Kru (z Polakiem w zespole), Wombat on Tanks i Tornado Rox. Zaa Atlantyku, z obu Ameryk, przylecą eClipse, zwycięzcy srebrnej ligi, drużyna weteranów SIMP oraz Red Canids, pierwszy zespół rodem z Brazylii. Przedstawicielami Wspólnoty Niepodległych Państw będą Natus Vincere (mistrzowie z 2014 roku), zwycięzcy ligi złotej Not So Serious oraz aktualni mistrzowie, zwycięzcy The Grand Finals 2015 – Hellraisers. O tytuł powalczą również zespoły z Azji – wicemistrzowie z 2015 roku EL Gaming, nowi na tak dużej imprezie GoldBass oraz Yato z Chin. Patrząc na dokonania tych drużyn oraz aktualną formę, szykują się pasjonujące zawody.

Aby panować nad gorącą akcją wewnątrz hali, na zewnątrz Torwaru zostaną postawione dwa prawdziwe czołgi T-34-85 oraz M4A1 Sherman. Dla fanów militariów i historii wojskowości będzie to dobra okazja, aby zrobić sobie okolicznościowe zdjęcie z maszynami, które uważane są za zwycięzców II Wojny Światowej. Równie interesujący jak te prawdziwe, będzie również specjalnie przygotowany na Grand Finals 2016 czołg w World of Tanks – M 41 90 GF. Cechuje go doskonały zasięg widzenia, duża szybkość oraz wyjątkowy, czarny kamuflaż. Będzie on dostępny od 1 kwietnia w Azji i USA, a od 3 kwietnia w Europie.

Wydarzenie już cieszy się dużym zainteresowaniem. Informujemy, że zostały nam już ostatnie bilety premium i możliwość wcześniejszych rejestracji na wydarzenie. Szczegóły z nimi związane można sprawdzić pod tym adresem. Przypominamy jednocześnie, że Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2016 w Warszawie to wydarzenie w pełni darmowe i otwarte dla publiczności. Możliwość oglądania najlepszych eSportowców świata na żywo, strefa wirtualnej rzeczywistości, konkursy i turnieje w World of Tanks na komputerach i Playstation 4 z pewnością zapewnią dobrą rozrywkę dla wszystkich zainteresowanych. Wejście dla publiczności w piątek i sobotę od godziny 10.00.

Zawody będą również transmitowane na żywo za pośrednictwem Internetu. Zarówno mecze ze sceny głównej, jak i drugiej sceny będzie można oglądać w języku polskim, angielskim lub rosyjskim za pośrednictwem YouTube, Twitch i Hitbox.

Adresy polskich transmisji:

Adresy angielskich transmisji:

Partnerami mistrzostw świata World of Tanks The Grand Finals 2016 są firmy Intel, Razer, PayPal and SanDisc. Oficjalna strona internetowa wydarzenia – thegrandfinals.com

Zobacz także:

Drużyny:

WGN_Assets_Photos_Teams_eClipse WGN_Assets_Photos_Teams_EL_Gaming WGN_Assets_Photos_Teams_Gold_Bass WGN_Assets_Photos_Teams_HR WGN_Assets_Photos_Teams_KaznaKru WGN_Assets_Photos_Teams_NaVi WGN_Assets_Photos_Teams_NotSoSerious WGN_Assets_Photos_Teams_RedCanids WGN_Assets_Photos_Teams_SIMP WGN_Assets_Photos_Teams_Tornado.Rox WGN_Assets_Photos_Teams_Wombats WGN_Assets_Photos_Teams_Yato_Gaming

WGN_Assets_Photos_Tanks_M4-A1_Sherman WGN_Assets_Photos_Tanks_T-34-85

WGL_Assets_Schedule_ENG

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments