Großtraktor – Krupp – PS4 & X

Tymczasem do konsolowego sklepu premium zawitał Großtraktor – Krupp 🙂

Niemiecki traktor jest ulubieńcem wszystkich miłośników czołgów niskich poziomów. Jednak wkrótce w grze pojawi się nowy faworyt – przekonacie się o tym na polach bitew. Poznajcie najnowszy dodatek do niemieckiego arsenału: czołg Großtraktor – Krupp!

main_grosstraktor

Na pierwszy rzut oka Großtraktor – Krupp wydaje się ogromną, przestarzałą i ociężałą maszyną. Pozory jednak mylą. Ten czołg średni cechuje się znakomitą zwrotnością i prędkością jak na pojazd III poziomu, dzięki czemu może z łatwością manewrować wśród bitewnego chaosu.

Ale znakomita mobilność to nie wszystko: dodatkowo Großtraktor jest wyposażony w krótkolufową haubicę kal. 75 mm, podobną do uzbrojenia czołgu Pz.Kpfw. IV A. Możecie strzelać z niej pociskami przeciwpancernymi, jednak czasem warto załadować też amunicję odłamkowo-burzącą, bo nic nie daje takiej satysfakcji, jak zniszczenie przeciwnika 1 strzałem!

Podczas walki musicie wykorzystać mobilność i siłę ognia Großtraktora, ponieważ jego pancerz jest równie cienki, co w przypadku jego poprzednika I poziomu. Jak sama nazwa wskazuje, Großtraktor jest potężnym „szklanym działem”, cechującym się dużą pulą PW, znakomitymi kątami wychylenia działa i preferencyjną pozycją w mechanizmie losującym, który przydziela pojazd do bitew maksymalnie IV poziomu.

Korzyści z posiadania pojazdu premium

  • Zwiększone przychody w srebrze i PD
  • Darmowe przenoszenie załóg tej samej narodowości w celu dalszego szkolenia
  • Pojazd jest w pełni ulepszony – nie trzeba wydawać srebra ani PD na zestawy
  • Możliwość natychmiastowej wymiany PD na wolne PD

Operacja As – Najlepszy traktor wszech czasów


Zdobądźcie przynajmniej 10 000 PD podczas dowolnej liczby bitew rozegranych czołgiem Großtraktor – Krupp.

Nagrody: 1 dzień konta premium

  • Dostępna raz na konto, tylko w bitwach wieloosobowych.

Zestawy Großtraktor


Wszystkie pojazdy premium są wyposażone w komplet amunicji składający się z pocisków standardowych i premium. Operacja As musi zostać ukończona w ciągu 7 dni od daty zakupu zestawu.

Przechwytywanie a_grosstraktor_3472x b_grosstraktor_3472x c_grosstraktor_3472x d_grosstraktor_3472x e_grosstraktor_3472x

Ź: konsolowy Portal WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

1 Response

  1. Anonim pisze:

    Super, opuszczanie lufy -12°, na amunicji HE obrażenia aż do,219 HP na strzał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.