Atrakcje dla publiczności podczas Grand Finals 2016

WG_eSports2014_ad_001

Atrakcje dla publiczności podczas Grand Finals 2016
Mistrzostwa Świata w World of Tanks na warszawskim Torwarze

Wargaming ma przyjemność poinformować o planowanych atrakcjach dla odwiedzających Grand Finals 2016. To międzynarodowe wydarzenie eSportowe odbędzie się 8 i 9 kwietnia 2016 roku w warszawskiej hali Torwar, gdzie najlepsze drużyny z całego globu będą rywalizować w World of Tanks o tytuł mistrzowski oraz pulę nagród w wysokości 1 200 000 PLN (300 000 USD).

W piątek 8 kwietnia zawody rozpoczynają się od godziny 10.00. Tego dnia, aż do wieczora doświadczymy rywalizacji w fazie grupowej. W sobotę 9 kwietnia walka rozpocznie się od 12.30 i najlepsze drużyny będą rywalizować w ćwierćfinałach, półfinałach, walce o 3 miejsce i oraz wielkim finale, który wyłoni przyszłych mistrzów świata w World of Tanks. Przed finałowym pojedynkiem, najlepsi gracze eSportowi zmierzą się po raz pierwszy w meczu pokazowym w grze World of Warships.

W hali Torwar będzie specjalna strefa do grania dla publiczności wyposażona w 28 komputerów i zestawy wirtualnej rzeczywistości. Odwiedzający będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w World of Tanks i World of Warships, jak również wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez profesjonalistów sceny eSportowej. Po raz pierwszy odwiedzający będą mogli zobaczyć akcję rozgrywek na mistrzostwach w pełnym trójwymiarze za pomocą zestawów VR. Dla graczy konsolowych przygotowana zostanie strefa PlayStation®4, gdzie można będzie zagrać ze znajomymi i wziąć udziału w specjalnym turnieju 7 na 7. Podczas całych zawodów Grand Finals 2016 przeprowadzane będą liczne konkursy z nagrodami. Do wygrania będą unikatowe gadżety i dodatki do gier firmy Wargaming oraz od oficjalnych partnerów wydarzenia, którymi są firmy Intel, Razer, PayPal and SanDisc.

Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2016 w Warszawie to wydarzenie w pełni darmowe i otwarte dla publiczności. Fanów gry, którzy chcieliby mieć z wydarzenia jeszcze więcej zachęcamy do wcześniejszej rejestracji przez imprezą pod tym adresem. Potwierdzenie uczestnictwa przed zawodami pozwala odebrać za darmo na imprezie czołg premium – brytyjski Excelsior poziomu 5. Pierwsza sesja rejestracji rusza 18.03, a druga 25.03. Ilość czołgów jest ograniczona, także warto się pospieszyć. Dla osób najbardziej wymagających przygotowane zostały bilety VIP. Pozwalają one dostać się na teren wydarzenia godzinę przed oficjalnym otwarciem bram, priorytet w kolejkach oraz dedykowane miejsce na trybunach. Bilet VIP to również 3 czołgi premium – brytyjski Excelsior poziomu 5, radziecki IS-3A poziomu 8 oraz czołg specjalnie przygotowany z okazji Grand Finals 2016, niemiecki M 41 90!

Oficjalna strona internetowa wydarzenia – thegrandfinals.com

WGL_KetVisual_GF_2016_PL WGL_Infographics_GF_2016_Retrospective_PL

WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 01 WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 02 WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 03 WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 04 WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 05 WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 06 WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 07 WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 08 WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 09

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Prem

Jakie atrakcje?! Toż to wstyd i żenada…
e-sport?! Gdzie RNG jest 25%… wolne żarty, nikt rozsądny do tego nie podejdzie poważnie.