Powstrzymaj Dywizjon! Arkansas Becia

1024px-USS_Arkansas_(BB-33)_1920

AHOJ KAPITANOWIE!

         Pomysł, bazuje na konkursie Stop The Tigers z forum Wota. Całość jest organizowana  w trybie bitwy treningowej, gdzie 2-3 potężne okręty prowadzone przez organizatorów muszą zostać pokonane przez liczebnie przeważające, jednak słabsze (tierowo) jednostki uczestników konkursu. Tyle ogólnie.

Najbliższy konkurs odbędzie się 12 marca w godzinach wieczornych o godz. 18:00.

Walczyć będziecie przeciw 3 okrętom klasy Arkansas Beta.

Aby wziąć udział w konkursie gracze będą musieli spełnić dwa warunki: po pierwsze posiadać zainstalowany i działający mod odbezpieczający tryb treningowy ORAZ posiadać na stanie amerykański krążownik III tieru St. Louis.

Coś jeszcze? Oczywiście musicie zgłosić taką chęć w tym wątku oraz stawić się w grze przynajmniej na 15 min przed rozpoczęciem pierwszej walki.  Następnie musicie odnaleźć pokój treningowy założony przeze mnie o nazwie Powstrzymaj Dywizjon.

Walki będą się odbywać w formacie 3vs10.

Gracze będą mogli punktować na dwa sposoby – zatapiając oraz zadając obrażenia wrogim pancernikom.

Obrażenia od HE oraz pożarów nie będą wliczane ergo nie można używać amunicji HE. Nie wolno używać torped.

UWAGA aby uznać wasz wynik musicie przesłać w tym wątku na forum screen z bitwy ze szczegółowym wyliczeniem obrażeń (ten trzeci ostatnia zakładka).

 

aaa

 

Nagrodami będą:

  • w przypadku zatopienia jednego z okrętów – miejsce w porcie
  • w przypadku zadania obrażeń powyżej 50% HP wrogiego okrętu – miejsce w porcie
  • gracz z fragiem i/lub najwyższym zadanym dmg z pośród uczestników – okręt premium z miejscem w porcie (Ishizuchi lub Murmańsk)

 

Pierwsze dwie nagrody mogą się łączyć, ale za każdą można otrzymać tylko jedne miejsce. Czytaj, nawet jeśli zatopisz dwa okręty i tak otrzymasz 1 miejsce, ale jeśli zatopisz okręt i zadasz wymagany otrzymujesz 2 miejsca.

Przewidywana liczba walk to 2×10 czyli 20 uczestników (każdy będzie miał jedną szansę).

UWAGA!

Mając na względzie porządek, grupuję chętnych w drużyny. Pamiętajcie jednak, że nie są one w jakikolwiek sposób wiążące i każdy może dojść lub odejść.

pierwszawa grupa:  Misiuuuu   Tajfun403  verlay   Little_Rowboat  Atherion_   dinh1984  DeathStar80 piroman177  dzobo30  wsciekly_pelikan

druga grupa/rezerwa:   MadMan007  mzteuszz456  Darlantan  hultaji  Barnaball  Kozorator

POWODZENIA NA SZEROKICH WODACH I DO ZOBACZENIA!

Link do forum i zapisów: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/45695-powstrzymaj-dywizjon-arkansas-becia/

 

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.