PS4 – Wataha już wkrótce!

Jak informuje oficjalny konsolowy Portal, już wkrótce pojawią się nowe czołgi średnie i kolejne mapy!

Gdy omawiamy czołgi średnie, zawsze zachęcamy graczy do formowania potężnych „watah”, czyli grup wszechstronnych czołgów mogących zniszczyć wszystko, co stanie na ich drodze!

Na PlayStation 4 wkrótce pojawi się nowa fala czołgów średnich oraz map. Gdy już to nastąpi, pola bitwy nigdy nie będą takie same. Przygotujcie się na Watahę!

Niemieccy snajperzy

Ta linia zawiera prototypowe czołgi VK 20.01 (D) i VK 30.01 (D), a także ikony walki pancernej takie, jak: Pz.Kpfw. III orazLeopard 1! Pojazdy te różnią się od typowych niemieckich czołgów średnich większą mobilnością, uzyskaną kosztem osłabienia pancerza. Wiele osób uznaje je za czołgi lekkie z mocniejszymi armatami!

Na wyższych poziomach działa cechują się korzystnymi kątami obniżenia, dzięki czemu Indien-Panzer i Leopard prototyp Amogą wynurzyć się znad grzbietów wzniesień, wystrzelić i szybko schować się za osłoną. Jeśli lubicie grać „szklanymi armatami”, ta linia czołgów średnich jest dla Was!

f_germanwolfpack

• VK 30.02 (D)
• Indien-Panzer
• Leopard prototyp A
• Leopard 1

• Pz.Kpfw. II Ausf. G
• VK 20.01 (D)
• Pz.Kpfw. III
• Pz.Kpfw. III/IV
• VK 30.01 (D)

d_germanwolfpack e_germanwolfpack

Radzieckie posiłki

Radzieckie czołgi średnie są najczęściej uniwersalne i dobrze manewrują, dzięki czemu sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Nadchodzący zestaw „wilków syberyjskich” odmieni ten stan rzeczy, ponieważ pojawią się w nim czołgi z wieżami zamontowanymi w tylnej części kadłuba!

Czołgi A-44 i Object 430 Version II dołączą do tak rewolucyjnych pojazdów, jak VK 45.02 B oraz znany wszystkim Leichttraktor, pozwalając na stosowanie taktyki drapania boków! Są to czołgi średnie, ale ustawienie pod odpowiednim kątem ich pancerza może sprawić, że wiele pocisków przeciwnika odbije się lub zostanie pochłoniętych przez gąsienice.

Nie jesteście fanami wież montowanych z tyłu? Cóż, w jakiś sposób Object 140 załapał się na przejażdżkę na PlayStation 4, więc teraz będziecie rwać sobie włosy z głowy, próbując zdecydować, czy jest on lepszym radzieckim czołgiem średnim X poziomu niż takie pojazdy jak Object 430 czy T-62A.

c_sovwolfpack

T-60
T-70
T-80
A-43
A-44

Object 416

Object 430 Version II
Object 430
Object 140

e_sovwolfpack a_sovwolfpack

Trzy nieznane pola bitwy: Smocza Grań, Tundra i Siewierogorsk

Gracze w World of Tanks pochodzą ze wszystkich zakątków świata, więc nasze pola bitwy powinny być równie różnorodne!

Dlatego na nowych mapach czekają na Was atrakcyjne krajobrazy, od dzikiej zieleni na Smoczej Grani, przez ośnieżone górskie szlaki Siewierogorska, po chłodne doliny Tundry. Wkrótce pojawią się one w grze i z miejsca umożliwią rozgrywanie bitew na większą skalę!

a_wolfpack_3472x b_wolfmaps_3472x c_wolfmaps_3472x d_wolfmaps_3472x e_wolfmaps_3472x f_wolfpacks_3472x

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.