M6A2E1 „Zmutowana 6” – PS4

 • d_mutant
 • c_mutant_3472x
 • a_mutant_3472x
 • b_mutant_3472x
 • e_mutant_3472x
 • f_mutant_3472x
 • M6A2E1 „Zmutowana 6” – PS4
 • Przechwytywanie

Wodogłowie, Alien, Kartofel (Ziemniak/Pyra – zależnie od regionu), Obcy, Mutant, Potwór, Frankenstein, M6 na sterydach, OKurdeCoToJestReportCheater, Tym go nie pokonamy!… Wiele jest nazw dla tego czołgu, a tylko jedna historyczna (chociaż też nie do końca) – Przed Wami legendarny M6A2E1. Czołg, o którym wszyscy albo zapomnieli, albo śnią o nim po nocach!

Dość zabawy, T34. Do miasta powrócił stary kowboj, który jest gotów ponownie zająć swoje zaszczytne miejsce na czele watahy amerykańskich czołgów. Mówimy o M6A2E1, znanym na polu bitwy jako „Zmutowana Szóstka”. Wkrótce pojawi się on w sklepie, ale tylko na krótki czas!

a_mutant_3472xZastanawiacie się pewnie, skąd wziął się jego przydomek? Jeżeli czołg otrzymuje wzmocniony kadłub z T1 Heavy, działo z modelu T29 oraz wieżę w kształcie buta klauna, musi się liczyć z tym, że przylgnie do niego kilka przezwisk. Niemniej tak jak w przypadku Voltrona, suma wszystkich części jest bardziej wartościowa niż każda z nich osobno!

Mutant 6 ma jedną z najwytrzymalszych przednich płyt pancerza wśród wszystkich czołgów ciężkich VIII poziomu. Mogą się z nim równać jedynie KV-4 i KV-5. Dzięki temu jest idealnym pojazdem pierwszej linii podczas szarży w „korytarzach” pól bitwy, ponieważ w takich sytuacjach nie ma obaw, że zostanie otoczony przez przeciwników.

Ponadto wieża tego czołgu została zamontowana wysoko, a zainstalowane w niej amerykańskie działo potrafi się znacznie obniżyć. To połączenie pozwoli Wam strzelać bezpośrednio w dachy pojazdów przeciwnika, całkowicie pomijając ich pancerz przedni. Działo cechuje się też pokaźnym kalibrem, wynoszącym aż 105 mm. Dzięki niemu Mutant może zadawać sporo uszkodzeń, samemu nie otrzymując ich zbyt wiele.

M6A2E1 nigdy nie będzie dostępny na amerykańskim drzewie technologicznym i rzadko pojawia się w sklepie, więc nie przegapcie tej potwornej okazji!

d_mutant c_mutant_3472x b_mutant_3472x e_mutant_3472x f_mutant_3472x

Przechwytywanie

Źródło: konsolowy Portal WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

1 Response

 1. plum1973 pisze:

  Ektra.
  Twardy amerykanski madafaka.
  Zgniótł pół mojego temu na Coreggidor.
  Siodemkami nic mu nie mogliśmy zrobić, co najwyżej zerwać gąsienicę i wzywać wsparcie artylerii.
  Niestety ona też go nie powstrzymała.
  Cholernie twardy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.