Q&A z 1 Marca 2016 roku.

1.
Q. Czy szybsze torpedy zauważymy wcześniej od wolniejszych?
A. W wypadku wykorzystania umiejetności „przyspieszenia” torped, zakres wykrywalności sie nie zmienia. Jeżeli chodzi o prędkości bazowe różnych typów torped, to torpedy tego samego kalibru, jeżeli są szybsze, to są też wcześniej wykrywane.

2.
Q. Lotniskowce mają trzy „ustawienia” – atak, uniwersalny, i przewaga powietrzna. Podczas gdy pierwsze dwa tryby są często używane i lubiane przez graczy, trzeci, przewaga powietrzna, jest używany tylko w niektórych, szczególnych przypadkach, a często nie z własnej woli. Czy deweloperzy są zainteresowani tym, jaki procent graczy korzysta z każdej z tych konfiguracji? Jeśli tak, to czy są jakieś statystyki w tym temacie? A jeśli jedna konfiguracja jest rzadziej używana niż inna, to czy deweloperzy są zadowoleni z takiej sytuacji?
A. Tak, mamy statystyki dotyczące tej sytuacji. Co jest wykorzystywane 0 przez jak wielu graczy. Oczywiście, mamy regularnie rozbieżności co do popularności każdego z tych trybów. Naszym celem nie jest, aby każdy tryb walki, na każdym okręcie miał taką samą popularność, a nawet gdyby tak było, to byłoby to trudne do osiągnięcia. Jesteśmy więc zadowoleni z obecnej sytuacji. (a teraz przetłumaczci mi to na język ludzki :/ /Lex)

3.
Q.Czy planujecie zmianę muzyki w porcie, a w szczególności w porcie premium? Z kontem premium, jest jeden temat dla wszystkich portów, z kontem standartowym mamy trzy tematy. Gracze mają dosyć słuchania tego samego utworu w kółko.
A.Być może, ale jest bardziej prawdopodobne, że zrobimy to dzięki modom (gdy będziemy dopuszczać mody modyfikujace muzykę). (no popatrz, lepiej, żeby gracze się tym zajeli… Lenie! /Lex)

Tłumaczenie i opracowanie /Lex

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.