WoT Live – trzymaj rękę na pulsie

logo_templateWitajcie! Już kiedyś pisałem Wam o tym przydatnym rozszerzeniu dla przeglądarki. Poprzedni wpis znajdziecie tutaj. Pojawiła się aktualizacja, a wraz z nią kilka fajnych zmian.

Rozszerzenie jest dostępne dla takich przeglądarek jak Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox i Yandex Browser, które może być pożyteczne każdemu czołgiście! Zawsze świeże aktualności, filmiki, sklep premium – bez wychodzenia z przeglądarki.
Co nowego:
– rozszerzenie obsługuje teraz więcej przeglądarek internetowych (Mozilla Firefox),
– dodano możliwość podejrzenia statystyk graczy,
– poprawiono nieco podgląd sklepu,
– kilka innych udogodnień.
(Uruchamiamy Firefoxa, wciskamy skrót klawiszowy Ctrl + Shift + A aby otworzyć menedżer dodatków, a następnie klikamy na zębatkę u góry z prawej strony (ustawienia) i wybieramy opcję: Zainstaluj dodatek z pliku i wybieramy plik, który pobraliśmy)
Ustawiając sobie WoT Live zawsze będziecie na bieżąco z informacjami. Specjalna ikona w rogu przeglądarki pomoże Wam trzymać rękę na pulsie wydarzeń.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
N_B

Możliwe do zainstalowania tylko trzeba pogrzebać w edytorze ustawień Firefoxa i ręcznie ustawić ignorowanie sprawdzania instalowanych dodatków, czy warto sami zdecydujcie…

Isuran

Nie możliwe do zainstalowania na Firefox’ie.
Dodatek niezweryfikowany przez Mozillę.

fnc

I właśnie w tedy wyświetla się komunikat: “Dodatek nie zweryfikowany przez Mozillę, instalacja niemożliwa.” 😛
Ale dzięki za chęci. 😉