Problem z polskimi czołgami

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zlosnik102

Niech najpierw poprawią i oddadzą naszego Rudego i przypną do Polskiej nacji a nie w Rosyjskim drzewku go sobie przywłaszczyli. Inaczej nie ma o czym rozmawiać jeśli naprawdę mają zamiar robić Polskie drzewko czy tam gałąź to powinni zacząć od tego. Skoro jest pierwszy Polski czołg to powinni go umieścić pod Polską banderą. A nie kopnęli nas w dupę i dodali go do Rosyjskiego chyba po to żeby pokazać Polakom ze mają nas gdzieś i nawet naszego Rudego mogą sobie przywłaszczyć. Serial powstał latach 1966–1970 Czołg T-34-85M Rudy było zbudowany w Polsce. Produkcję seryjną uruchomiono w 1952 r. Do chwili jej zakończenia w 1956 r. zbudowano łącznie 1380 czołgów, z których 1108 przekazano jednostkom Wojska Polskiego. Pozostałe 272 wozy przeznaczono na eksport. W czasie eksploatacji w Wojsku Polskim część czołgów T-34/85 została zmodernizowana do wersji T-34/85M1 (podgrzewacz silnika, załoga 4 żołnierzy, wzmocnione zawieszenie) i M2 (dodatkowo przystosowany do pokonywania przeszkód wodnych po dnie). Modernizacji dokonywano w Wojskowych Zakładach Mechanicznych w Siemianowicach Śląskich.
Dlatego nigdy nie powinien trafić do Ruskiego drzewka, bo fikcyjny czołg T-34-85 z numerem taktycznym 102 służący w 1 Brygadzie Pancernej Wojska Polskiego stał się bohaterem polskiego serialu „Czterej pancerni i pies”. W rzeczywistości polska wersja czołgu T-34-85 była produkowana w latach pięćdziesiątych w Zakładach Mechanicznych Łabędy pod Gliwicami. Polski model był nieco zmodyfikowanym odpowiednikiem radzieckiej wersji z końca wojny. Jestem przeciwnikiem takich rzeczy jakich dopuściła się firma WG i dlatego nie oczekuje niczego dobrego od nich w najbliższych miesiącach dopóki nie poprawią tego błędu. Jakoś nic im nie przeszkadzało żeby Orp Błyskawica dodać do Wows i zrobić go w Polskiej nacji pod Polską banderą mimo iż został z budowany z granicą Wielkiej Brytanii a nie w Polsce przecież też mogli go puścić do drzewka Wielkiej Brytanii a tu proszę jest nasz i to w całej okazałości. Ale to pewnie dlatego że chcąc uzyskać jakieś plany i dokumentację to Muzeum Wojska Polskiego zaznaczyła sobie pewne kwestie i sugestie w stosunku dodania tego okrętu do gry. Dlatego mamy go w pełnej okazałości i pod Polską Banderą. I tu nachodzi pytanie czemu tam można było to zrobić a tu nie? Przecież nic by ich to nie kosztowało a do tego Polska społeczność by była bardziej przychylna i przynajmniej by się troszkę poczuła doceniona od WG.

QngFu

Mam nadzieje ze jednak bedzie polskie drzewko. Myślę ze w celach marketingowych WG odnajdzie jakieś nikomu nieznane projekty cos w stylu E50M lub WT-E100. Przynajmniej polowa drzewka bedzie rodzima. Najbardziej interesują mnie medy od 10TP do 25TP. Oczywicie sam klimat jest równie ważny. Polskie stopnie wojskowe, kamuflaże, inskrypcje. Do tego ze dwie premki. Mogą być zapowiedziany juz TKS lub cos od Maczka. Mam nadzieję na polskie drzewko w tym roku.

Mateusz10182

WG przyznało się że sami wymyślili Waffenträger auf E 100.

Osobiście uważam że cała linia jest robiona na siłę.. Co nam po niskotierowych pojazdach jak najciekawsze tiery to licencja ZSRR. Lepiej było by zrobić drzewo EU bez niepotrzebnych kopi.

QngFu

Właśnie to miałem na myśli że wymyślili WT e100. Zapewniam że wielu graczy będzie grało nawet niskotierowymi. Kiedyś tak było np. za czasów kompanii juniorskich gdzie na IV tierach była niezła zabawa. Zabawę popsuło WG rezygnując z kompanii. Na 8-10 tier WG więcej zarabia, bo ludziska żeby pograć bez straty kupują konto premium lub czołg premium. Wracając do tematu. Nie chodzi o to żeby grać wysokimi tierami PL tylko żeby w ogóle grać. Bardzo dobrze że robią drzewko.

Proximus

tak, widze że w Wg zmieniło się tyle że teraz dodali słowo “proszę”, kiedyś było to samo tylko bez formy pseudogrzecznościowej
ps, chyba że to już dodała redakcja 😀

Bobek0

http://imgur.com/hVQJiie Ta kurw… problemy…

Macus

Ale z tego co sie orientuje wlochow jest mniej w wot powinni zabiegac o popularną spolecznosc a nie garstke…

Proaksor

My mamy bogatsza historie niz wlosi polska niezlomnosc a nie ze oni czekaja dluzej polska jest potega a nie ze “jabluszka” marudza

jakiśtyp

No chyba nie xDD Rzym pne? drogi które są tam do tej pory w dobrym stanie wybudowane za Juliusza Cezara XD? Najbogatszą historię mają Grecy, Włosi
1 wojna w którym już były prototypy czołgów 2 wojna masa konstrukcji które zostały m.in. wprowadzonych do regularnej armi: p26, semovente/90, działa 90 caliber wprowadzone przed 1939 albo po 1939 itp dużo tego …