Drugi stream developerów AW

Wraz z Obsidianem uda nam się zorganizować kolejny stream z Armored Warfare. Będziemy streamować z naszego biura w Kalifornii. Startujemy 15 lutego o godzinie 4:00pm PST (15 lutego o 01:00 naszego czasu), dołącz do nas na oficjalnym kanale Armored Warfare na Twitchu!.

Stream poprowadzi Community Manager Michael „Spunky” Dunaway, dołączy do niego kilku deweloperów z Obsidian Entertainment którzy skupią się na przyszłości Armored Warfare

scr1

Jedną z części streamu będzie Q&A z głównym producentem Richardem Taylorem, w trakcie tej części poznacie odpowiedzi na pytania ze specjalnego wątku stworzonego specjalnie na tą okazję! Nasz zespół będzie również śledzić na bieżąco wątek i odpowiadać w ramach możliwości na większość pytań, tak więc jeżeli macie jakieś pytania walcie śmiało!

Ostatnie ale również ważne, podczas streamu będzie można dorwać kilka nagród. Jeżeli masz czas i chcesz coś zgarnąć zapraszamy wszystkich chętnych!

Do zobaczenia na polu bitwy

1 Response

  1. Rosol pisze:

    Taaa, typowe zachowanie amerykanów, myślą tylko o sobie. Nie zauważają, że świat poza Stanami też istnieje i są inne strefy czasowe.
    Dobrze by było, gdyby zrobili to podobny stream z UK, czyli czasu europejskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.