Zdecyduj o wierzchołku drzewa

W marcu powróci długo wyczekiwany wierzchołek drzewa – lecz tym razem możecie sami zdecydować, co się w nim pojawi. Przeważy oczywiście liczba oddanych głosów. Ankietę znajdziecie na głównej stronie portalu, o tu:

Przechwytywanie

Zajdzie także kilka zmian, o których wspomniał oficjalny portal WoT-a:

Nowe oferty specjalne z serii Wierzchołek drzewa

1. Czas trwania: Od 1 marca każda oferta specjalna z serii Wierzchołek drzewa będzie trwała przez cały miesiąc, a nie tylko 2 tygodnie.

2. Bonusy: Typ bonusów jest taki sam jak w poprzednich ofertach specjalnych z tej serii – zniżki na pojazdy z danej linii technologicznej oraz więcej PD dla ich załóg.

3. Głosowanie na pojazdy: Począwszy od tego miesiąca, w naszej witrynie pojawią się specjalne sondaże. Będziecie w nich mogli głosować na swój ulubiony pojazd, który Waszym zdaniem powinien pojawić się w kolejnej ofercie specjalnej z serii Wierzchołek drzewa.

4. Ograniczenia dotyczące głosowania: W danym miesiącu będzie można głosować tylko na pojazdy określonej klasy. Przykładowo: w marcu będziecie mogli wybierać jedynie spośród czołgów ciężkich X poziomu, w kwietniu – niszczycieli czołgów lub dział samobieżnych, w maju – tylko z czołgów średnich itd.

5. Prawo do głosowania: Każdy gracz z zarejestrowanym kontem będzie mógł oddać głos po zalogowaniu w portalu.

6. Nagroda za głos oddany na zwycięski pojazd: Jeśli oddacie głos na pojazd, który wygra w ankiecie, i zdobędziecie go w czasie trwania oferty specjalnej, otrzymacie ekskluzywny dostęp do dwóch misji specjalnych.

 • Gracze, którzy oddali głos na zwycięski pojazd i odblokowali go po zakończeniu głosowania, również otrzymają dostęp do misji specjalnych.
 • Graczom, którzy oddali głos na zwycięski pojazd, ale odblokowali go już wcześniej lub podczas trwania głosowania, nie przysługuje dostęp do misji specjalnych. Gracze ci wciąż będą mogli korzystać ze zniżek dla danej linii technologicznej oraz dodatkowego doświadczenia dla załogi.
 • Gracze, którzy zagłosowali na pojazd, który nie wygrał, będą mogli korzystać z bonusów dla zwycięskiego drzewa technologicznego. Nie uzyskają jednak dostępu do misji specjalnych. Oczywiście będą mogli ponownie oddać głos w przyszłych ankietach.

Misje-nagrody za pierwsze głosowanie zostaną odblokowane dla wszystkich kwalifikujących się kont 1 marca (gracze, którzy odblokują zwycięski czołg w okresie między zakończeniem głosowania a rozpoczęciem oferty specjalnej) lub w momencie odblokowania zwycięskiego pojazdu (w czasie trwania oferty specjalnej). Misje-nagrody będą aktywne tylko do 31 maja.

Sondaże dotyczące marcowej oferty specjalnej Wierzchołek drzewa są już otwarte i będą aktywne do 18 lutego. Zalogujcie się na swoje konto w witrynie i oddajcie głos na czołg ciężki z wierzchołka drzewa, który chcecie zobaczyć w najbliższej ofercie.

Sondę znajdziecie na stronie głównej, po prawej stronie.

Misje-nagrody

Wierzchołek drzewa: Nagroda 1
Nagroda
 • Podwójne doświadczenie dla załogi*
Wymagania
 • Tylko bitwy losowe.
 • Tylko czołg poziomu X, który wygrał w sondażu.
 • Do 50 razy dla jednego konta.
 • Gracz musiał zagłosować na czołg, który wygrał w sondażu.
Warunki
 • Wygrać bitwę.
 • Znaleźć się pośród 10 graczy ze swojej drużyny, którzy zdobyli najwięcej bazowego doświadczenia podczas bitwy (premie za pierwsze zwycięstwo dnia, konto premium itd. nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu miejsca).

*Ta premia do doświadczenia dla załogi łączy się ze standardową premią do doświadczenia dla załogi w ramach oferty specjalnej Wierzchołek drzewa.

Wierzchołek drzewa: Nagroda 2
Nagroda
 • 10 rezerw osobistych: podwójne doświadczenie przez 2 godziny
 • 10 rezerw osobistych: potrójne doświadczenie dla załogi przez 2 godziny
Wymagania
 • Tylko bitwy losowe.
 • Tylko czołg poziomu X, który wygrał w sondażu.
 • Raz na konto.
 • Gracz musiał zagłosować na czołg, który wygrał w sondażu.
Warunki
 • Wygrać 50 bitew.
 • Znaleźć się pośród 10 graczy ze swojej drużyny, którzy zdobyli najwięcej bazowego doświadczenia podczas bitwy (premie za pierwsze zwycięstwo dnia, konto premium itd. nie będą brane pod uwagę pzy ustalaniu miejsca).

Rezerwy osobiste przyznane za tę misję nie mają daty wygaśnięcia. Możecie przechowywać je dowolny okres i użyć, kiedy chcecie. Jednak po aktywowaniu efekt rezerwy utrzymuje się przez dwie godziny. Po tym czasie rezerwa jest uznana za zużytą. Nie można łączyć efektów rezerw tego samego typu.

Źródło: oficjalny portal WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.