[18+] Ciemnota #8 (EXTRA)

Dzisiaj odcinek specjalny Ciemnoty. Dlaczego? Ponieważ jego gwiazdą jest… jedna osoba. Robi wszystko, żeby umilić życie graczom na randomie, a wszystko to ma dokładnie zaplanowane i robi to z premedytacją. Najbardziej boli mnie to, że jest to Polak. Co będę komentował – zobaczcie sami i poślijcie tej ciemnocie reporta.

LISTA DZISIEJSZYCH CIEMNOT:
check_your_mailbox_78
check_your_mailbox_794

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. WarMachina pisze:

  Koleś robi to z premedytacją. Ban permamentny się należy.
  Pytanie dlaczego chce zniechęcić innych graczy do WoT …opłaca go konkurencja czy tylko kolejny frustrat???

  • Cycuś Glacuś pisze:

   Ban się należy, ale wątpię by był kiedykolwiek permanentny. Gracz, który nabył CDC’ki to klient WG. Może i ważniejszy nawet niż uczciwy gracz, który nawet grosza nie wyłożył.

   Z drugiej strony mam dziwne wrażenie, że to prowokacja jakiegoś niemieckiego gracza, który jest sfrustrowany i pierwszym winnym są polscy gracze. Są to jednak tylko moje przypuszczenia oparte o przynależność jednego z tych kont do niemieckiego klanu (gdzie sporo takich podejrzanych kont). Kwestię flagi w XVM pomijam, bo wśród polskich graczy popularna jest flaga Albanii…

   • EliteMusic pisze:

    Pisał po Polsku „kumplu” do Ferdynanda, więc wszystko wskazuje na to, że jest z Polski. Jakiś bogaty gnojek, któremu się nudzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.