WoWs: Plany na 2016

W 2016 roku deweloperzy kładą nacisk na spełnianie próśb graczy. Głównie 3 z nich:
– współpraca i interakcja w drużynie,
– efekty pogody,
– łodzie podwodne.
Jedno jest jednak pewne: „żadnych okrętów podwodnych”.
 
Wkrótce będziecie mieli możliwość przetestowania wczesnej wersji nowego drużynowego trybu gry. Według deweloperów współpraca między graczami będzie bardziej skoordynowana, a drużyny dobierane według zainteresowań, umiejętności itd.
Jedną z ciekawszych innowacji w tym roku będzie możliwość podejrzenia rozmieszczenia pancerza okrętu w porcie. Ma to na celu pokazanie graczom, które części okrętów są najsłabsze, a które odporniejsze na ostrzał. Podgląd tak zwanego modelu kolizyjnego będzie można włączyć z poziomu portu za pomocą odpowiedniej ikony:
11
22 33
 
W 2016 planuje się wprowadzić cztery nowe gałęzie okrętów, w tym sowieckie i rosyjskie krążowniki oraz niemieckie pancerniki. Znajdziemy w nich sowieckiego krążownika Kirov, który bronił Leningradu podczas II wojny światowej. Krążownik Moskva z Projektu 66 znajdzie się na szczycie gałęzi. Z kolei do najciekawszych niemieckich pancerników należą Nassau i Kaiser, a Grossdeutschland wyląduje na szczycie gałęzi.
 
Prócz tego w tym roku pojawi się nowe drzewko technologiczne, lecz jeszcze nie wiadomo które to będzie. Jest przynajmniej dwóch kandydatów: Wielka Brytania i Australia.
 
Wśród wielu tych nowości pojawią się także nowe umiejętności dowódców, sprzęt eksploatacyjny oraz opcje ulepszeń. Dodatkowo zostaną wprowadzone indywidualne ulepszenia niektórych okrętów. Zmieni się także obrona przeciwlotnicza.
 
Gra okrętami typu lotniskowce ma stać się przyjemniejsza i atrakcyjniejsza. Zostaną na nowo opracowane badania samolotów, a źle dopracowane samoloty oraz modele wczesnych wielopłatów zostaną usunięte.
 
Według deweloperów zmiany w pogodzie nie powinny mieć wielkiego wpływu na samą rozgrywkę i wynik gry.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.