T-34-85M w sklepie premium!

Wargaming wrzuciło do sklepu premium kolejną “perełkę”. Tym razem jest to lepiej opancerzona wersja T-34-85, nazwana T-34-85M. Czym różni się owa wersja od standardowej? Głównie wspomnianym wcześniej pancerzem. Zmianie uległa grubość pancerza przedniego kadłuba (z 45 mm do 75 mm), delikatnie wzmocniono też tył (z 40 mm do 45 mm). Poza tym wartości się nie zmieniły. Niestety przez zwiększenie ilości stali na czołgu, zmalała jego mobilność – praktycznie każda wartość związana z ruchliwością pojazdu jest dużo słabsza od oryginału.

Jaka jest siła działa? Też niestety na minus. Mimo że kaliber pozostał taki sam, na T-34-85M mamy mniejszą penetrację, dmg oraz prędkość wylotową. Co ciekawe, “perełka” ma większy DPM niż “Rudy”…

Jeżeli chcecie posiadać niskotierowego SuperPershinga w wersji radzieckiej i macie wolne 90,00 zł, możecie się w niego zaopatrzyć, klikając link poniżej:

Sklep Premium – T-34-85M

1 2

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments