Konkurs klanu SUMO!!!

Witajcie czołgiści!

Z okazji reaktywacji SUMO – Heavy Weight organizuje konkurs Tłusty wynik. Czas trwania – od czwartku (tłustego), 4 lutego 2016, do 1 marca 2016 do końca dnia (powtórki można przesyłać do 2 marca). Do konkursu można nadesłać tylko bitwy z tego okresu.

Zasady:

 • na jednym z 10 tierów dowolnym pojazdem podczas bitwy losowej zdobywamy jak największą liczbę punktów, „kilogramów” doświadczenia,
 • powtórkę wrzucamy na wotreplays.com i wysyłamy link na adres stworzony na potrzeby konkursu: konkurssumo@gmail.com,
 • w temacie maila podajemy: nazwę gracza, tier, liczbę uszkodzeń oraz liczbę zniszczonych pojazdów, w treści link do bitwy na wotreplays.com,
 • w przypadku takiego samego wyniku w uszkodzeniach rozstrzyga liczba zniszczonych pojazdów przeciwnika, w przypadku takiego samego wyniku w uszkodzeniach i liczbie zniszczonych pojazdów rozstrzyga termin nadesłania linku z powtórką, wygrywa wcześniej przesłana,
 • w każdej kategorii (tierze) można wysłać tylko jedną powtórkę,
 • każdy z wysłanych linków do powtórek musi zawierać się w osobnym mailu,
 • w konkursie nie mogą brać udziału członkowie SUMO oraz SUMO2,
 • wyniki zostaną ogłoszone na forum WoT-a, w specjalnie stworzonym temacie w dziale konkursy, w tym też temacie będzie można zadawać szczegółowe pytania dotyczące zasad.

Nagrody: – łączna pula nagród to 5 000 golda (10 nagród po 500), – każda nagroda dla zwycięzcy z największymi uszkodzeniami na danym tierze to 500 golda w formie podarunku ze strony WoT-a (łącznie 10 podarunków po jednym dla najlepszego wyniku na każdym z tierów).

world_of_tanks-gra-przeglądarkowa

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

1 Response

 1. Wiew1or pisze:

  ciekawe, a nawet interesujące. Myślę, że spróbuję.

  Btw,, autor tego niusa chyba powinien to zredagować tak jakoś, żeby dało się to czytać. Tyle „enterków” i akapitów, aż oczy bolą (notatnik to nie najlepsza opcja).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.