5 000 000 pereł zebrane!!!

Drodzy Poławiacze Pereł! Mówi się, że zaraz po brylantach perły są najlepszymi przyjaciółmi kobiet. Fakt, do niedawna tak było, ale teraz te ślicznotki są najlepszymi przyjaciółmi marynarzy walczących w stalowych gigantach na morzach World of Warships. Właśnie stuknął nam półmetek wyławiania tych pięknych wytworów małż. Europejska społeczność graczy wydobyła już z odmętów cyfrowego oceanu ponad 5 000 000 „łez Afrodyty”! Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś – zrób to teraz, bo na prawdę warto! Jeśli zdobędziesz 150 pereł, masz szansę wygrać legendarny niszczyciel Cesarskiej Floty Nipponu Kamikaze! Jeżeli uda Ci się do końca wydarzenia wyłowić 260 lub więcej pereł, otrzymasz go bez losowania! Także, Kochani, stery w garść ładujcie działa i aparaty torpedowe, tankujcie samoloty i podwieszajcie im torpedy oraz bomby! Do boju!
Jeżeli chcecie popływać w dywizjonie (w dwójkę raźniej), szukajcie w grze autora tych słów – na pewno Wam nie odmówię wspólnej zabawy (nick: lemansky1979). Do zobaczenia na cyfrowych polach bitew!
Ahoj!

b0790490-b94b-11e5-8e9e-ac162d8bc1e4_1920x

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.