50 chieftainów mk. 6 do rozdania!

Wszystkie możliwe źródła w Internetach skaczą chwaląc się, że mają dla Was Chieftaina mk. 6, a Rykoszet milczy, wspomina tylko o 20 kodach od Jokera. Jak to tak?
Ano właśnie przerywamy milczenie! Od twórców AW dostaliśmy do rozdania wśród Was 50 kodów na ten czołg! Jest ich od groma, dlatego podzieliliśmy je na dwie części – konkursową i streamową.

1. KONKURS!
Zadanie dla Was jest proste – zróbcie screenshoty w Armored Warfare, które chcielibyście widzieć jako swoje tła pulpitu! Nie podajemy żadnych minimalnych rozdzielczości, żeby w konkursie mógł wziąć udział każdy. Najciekawsze, najładniejsze i w ogóle naj screeny nagrodzimy kodami na Chieftaina mk. 6, a zwycięzca głównej nagrody otrzyma od nas Paczkę Imperatora! Poza tym wybrane screenshoty opublikujemy w galerii na naszej stronie!
Screeny wrzucamy w komentarzach do [tego posta na Facebooku] do niedzieli 31.01.2016 włącznie. 🙂

2. Stream
Tradycją Rykoszetu stało się to, że zawsze mamy dla Was jakieś upominki. Nie inaczej będzie podczas kolejnego streamu, już jutro (w środę) o 20:00! Wśród śledzących nasz profil na Hitbox ( www.hitbox.tv/rykoszetinfo ) i obecnych na streamie widzów będziemy losowali czołgi tak, żeby każdy miał równe szanse, jeśli uważacie, że zadania artystycznie nie są dla Was. 😉

5 komentarzy

 1. magnat92 pisze:

  W jakim dniu będzie można spodziewać się rozlosowania nagród z pośród opublikowanych prac?

 2. kobra630 pisze:

  Ile kodów będzie rozdawane w części pierwszej konkursu na rzuty ekranu?

  • Bin4r pisze:

   Nie jestem za bardzo w temacie – choć jestem w redakcji, ale przypuszczam, że połowa zostanie rozdana na streamie, z kolei druga połowa za screenshoty.

 3. solaris pisze:

  Mam pytanie: skoro nie można wysyłać kilku screashootów to pod jakim kątem będą one oceniane(dynamiczna akcja, niespotykane sytuacje czy może samo piękno krajobrazu)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.