Konkurs – Główna nagroda 5500 golda

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiew1or

po wielu próbach… udało mi się dojść do sedna sprawy, tematu. Więc…. kiedy te misje. Bo jeśli ich ogłoszenie lub rozpoczęcie będzie trwało jak wytłumaczenie co i jak to chyba podziękuję ….

Tomek

Przesłuchałem całe i przyznam że nie mam pojęcia o ani jednej misji a ich jest chyba dość sporo, jedyne co pamietam to to że amx słabo celuje 😛

Tanx

Zbyt długi opis zadania powoduje, że nie chce się tego materiału oglądać do końca. Przerost treści nad formą… Polecam skrócić opis do max 2-5 min. NIE WIADOMO O CO TU CHODZI. Również podziękuję za Golda. BEŁKOT NIE DO STRAWIENIA!

ermm

haha pancerny Stig :O

…co się dzieje z tą stroną…

Blaszany

O rany, nie wytrzymałem, nie obejrzałem do końca. Przepraszam drogi Autorze, ale stężenie bełkotu było dla mnie kompletnie niestrawne. Nie udało Ci się Autorze przekazać mi o co chodzi.

MaNiAc

25min film do jakiegoś śmiesznego konkursu o inwigilacji omfg ja podziękuje, ten gold to sobie może…