Konkurs – Główna nagroda 5500 golda

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem 🙂

https://youtu.be/rxaRy6Wu6RA

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. Wiew1or pisze:

  po wielu próbach… udało mi się dojść do sedna sprawy, tematu. Więc…. kiedy te misje. Bo jeśli ich ogłoszenie lub rozpoczęcie będzie trwało jak wytłumaczenie co i jak to chyba podziękuję ….

 2. Tomek pisze:

  Przesłuchałem całe i przyznam że nie mam pojęcia o ani jednej misji a ich jest chyba dość sporo, jedyne co pamietam to to że amx słabo celuje 😛

 3. Tanx pisze:

  Zbyt długi opis zadania powoduje, że nie chce się tego materiału oglądać do końca. Przerost treści nad formą… Polecam skrócić opis do max 2-5 min. NIE WIADOMO O CO TU CHODZI. Również podziękuję za Golda. BEŁKOT NIE DO STRAWIENIA!

 4. ermm pisze:

  haha pancerny Stig :O

  …co się dzieje z tą stroną…

 5. Blaszany pisze:

  O rany, nie wytrzymałem, nie obejrzałem do końca. Przepraszam drogi Autorze, ale stężenie bełkotu było dla mnie kompletnie niestrawne. Nie udało Ci się Autorze przekazać mi o co chodzi.

 6. MaNiAc pisze:

  25min film do jakiegoś śmiesznego konkursu o inwigilacji omfg ja podziękuje, ten gold to sobie może…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.