PZ. 58 Mutz – premiera czołgu już w ten piątek 15 stycznia na serwerze EU

Witamy wszystkich w ten jakże piękny środowy poranek. Jak podają pracownicy WG, już  w ten piątek będziemy mogli zapoznać się z nowym czołgiem średnim nacji niemieckiej.

PZ. 58 Mutz bo o nim mowa jest kolejnym czołgiem premium, który posiada unikalny kamuflaż (to znaczy, że nie możemy do niego dokupić standardowych kamuflaży danej nacji).  Ten szwajcarski pojazd wyprodukowany w ilości aż 12 sztuk miał czterech członków załogi oraz trzy różne typy uzbrojenia. Pierwszy prototyp uzbrojony był w działo 90 mm szwajcarskiego projektu, drugi w brytyjskie QF 20  (84mm), kolejne dziesięć czołgów w działo 105 mm. Wargaming zdecydował się na uzbrojenie z pierwszego prototypu. Działo to ma całkiem fajną, jak na 8 tiery, penetrację bo 212/259 natomiast uszkodzenia w obu przypadkach wynoszą średnio 240. Model zaimplementowany do WoT’a odznacza się także wyjątkowo pięknym rysunkiem niedźwiedzia naniesionym na obu stronach wieży.

Prócz tego czołgu ma się pojawić także PZ. 58 bez malowania, prawdopodobnie będzie posiadał takie same statystyki co Mutz.

Jeśli chcecie zobaczyć galerię i poczytać o tym czołgu zapraszamy na stronę http://yuripasholok.livejournal.com

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.