Mały patch 0.12.1758 do AW

Obsidian Entertainment wraz z My.com z dumą prezentują aktualizacje 0.12.1758. W przeciwieństwie do wcześniejszych małych aktualizacji, ta wprowadzi dwie nowości. Aktualizacja pojawi się na obydwu serwerach w niedalekiej przyszłości.

scr5

NOWOŚCI

W aktualizacji 0.12.1758 pojawią się następujące nowości:

  • System kamuflażu
  • Nowa mapa “Spokojne Wybrzeże”

Oprócz nowych funkcji w aktualizacji zostanie poprawiony balans pojazdów. Lista korekt z aktualizacji 0.12.1758 nie jest jeszcze ostateczna, ostateczna wersja pojawi się na kilka dni przed wypuszczeniem aktualizacji.

scr3

System kamuflażu

Długo wyczekiwany system kamuflażu wreszcie znajdzie się w grze! Gracze będą od teraz mogli odblokować gotowe wzory kamuflażu jak i pojedyncze składniki malowania, które następnie będzie można nałożyć wedle własnego widzimisię. Dzięki temu personalizacja pojazdów będzie możliwa w większym stopniu. Gracze będą mogli zakupić kamuflaż w okienku personalizacji pojazdów (tam gdzie teraz można wybrać oznaczenia takie jak flagi), kamuflaże będzie można zakupić za kredyty bądź złoto, sam podkład (czyli farbę) trzeba będzie odblokować i będzie dostępna za darmo. Po odblokowaniu podkładu jest on dostępny dla wszystkich pojazdów.

scr1

Podkład będzie miał wpływ na kolor bazowy pojazdu. Dodając kamuflaż otrzymamy również mały bonus do kamuflażu 3% (więcej informacji o samym kamuflażu w specjalnym poradniku).

scr4

Każdy pojazd będzie mógł posiadać trzy warianty podkładu/kamuflażu zależne od typu środowiska (teren leśny/pustynia/śnieg). Poprawny kamuflaż zostanie wybrany na podstawie środowiska mapy.

Nowa mapa “Spokojne Wybrzeże”

Spokojne miasteczko na wybrzeżu, nawet takie miejsce dotyka konflikt, widać pierwsze zniszczenia które powstały w wyniku walk na tym obszarze, jak zwykle poszło o surowce.

scr7

Mapa pojawiła się pierwszy raz w fazie alfa, była testowana około rok temu, była to pierwsza mapa 1200×1200. Od tego czasu została niemal całkowicie przerobiona, dlatego właśnie dopiero teraz pojawiła się ponownie w grze.

POPRAWKI

Poniższa lista poprawek nie jest kompletna, to co widać poniżej to tylko wycinek:

  • Naprawiono błąd powodujący spam pociskami artyleryjskimi (przerobiono również umiejętności dowódców które były za to odpowiedzialne)
  • Z puli map usunięto mapę Reaktor, ponieważ powodowała zbyt duże problemy z płynnością rozgrywki. Mapa powróci w momencie jej poprawienia
  • Pojazdy oparte na kadłubie T-90 (Terminator, Ramka, T-90 i T-90MS) tylny pancerz został zmniejszony taka by mógł zostać spenetrowany przez działka automatyczne z tego samego poziomu
  • T-90MS dolna przednia płyta została poprawiona (zredukowano jej grubość do wartości sprzed aktualizacji 0.12)
  • Poprawiono wydajność oraz kilka innych elementów mających wpływ na rozgrywkę na kilku mapach PvP i PvE. Do poprawek wlicza się misja „Kawaleria” oraz poprawka wydajności w misji “Red Opossum”

Pełna lista zmian pojawi się niebawem w momencie wypuszczenia aktualizacji. Do zobaczenia na polu bitwy!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments