Kolejne spięcia na linii WoT-AW

gold wot

Społeczność na wschodzie wrze od doniesień o kolejnym spięciu na linii Armored Warfare – World of Tanks. Tym razem niestety jednak cierpią gracze, a taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Ale po kolei.


W zeszłym tygodniu pojawiła się strona internetowa wspierana przez rosyjskiego giganta internetowego mail.ru – firmy matki my.com – oferująca graczom 2500 sztuk złota za wbicie 6 tieru w Armored Warfare. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie informacja, że złoto dostaną w… WoT! Niestety, WoT, nie World of Tanks. WoT to gra… w technologii Flash, czyli tak zwana gra przeglądarkowa.

Teraz Mail.ru może po wykorzystaniu grupy graczy i daniu im faktycznego złota w World of Tanks wyprowadzać w pole całą resztę uczestników, dając im obiecaną ilość złota, jednak właśnie w tej nowej, flashowej grze z czołgami nie mającej nic wspólnego. No, ale kto nie marzył o 2500 sztukach złota do jakiejś absolutnie nieznanej gry we Flashu?

Support Mail.ru uparcie nie chce podać nazwy gry, do której złoto mogą dostać gracze. Jednak developerzy World of Tanks ostrzegają, że takie prezenty mogą być niebezpieczne i w przypadku jakichkolwiek oszustw konta będą banowane, a gracze będą musieli odkupić „otrzymaną” ilość golda z własnej kieszeni, żeby odzyskać dostęp do własnego konta. Jak wiadomo nikt złota w World of Tanks nie dostanie, ale devsi chcą z góry ostrzec przed takimi prezentami.


Zachowanie ze strony Mail.ru co najmniej dziwne, na serwerze RU za to ponoć pojawiają się bany dla ludzi, którzy złoto w World of Tanks rzekomo dostali. Czekamy na naszego redakcyjnego tłumacza – Fidossssa – i jego relację z tego, co się dzieje na forach serwera RU. Wiadomo tylko, że do sprawy odniósł się ADckii, jeden z najpopularniejszych devów na forum RU i że wspomina o banach. Skoro giganci się biją, to dlaczego gracze mają na tym bezpośrednio cierpieć? Akcja zupełnie niezrozumiała

Będziemy trzymali rękę na pulsie i meldowali na bieżąco!

3 komentarze

  1. terax pisze:

    ile schodzi wbicie 6 tieru w aw
    przy 1h lub 2h grania codziennie

  2. Faza9_ pisze:

    Ciekawie, ale to dopiero początek sporów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.