Stream i co dalej

Drodzy czytelnicy, w życiu każdego człowieka czy grupy jest taki moment, w którym zastanawiamy się co dalej. Jest nowy rok 2016, więc czas na podsumowanie tego, co zrobiliśmy.

W maju 2014 roku powstał fanpage World of Tanks Polska, gdzie Fidosss z Bin4rem wrzucali info dotyczące „tanków” WG. Wtedy też pojawił się SileS – dzięki któremu mieliśmy fajne wstawki video. Dużym wsparciem, na które zawsze mogliśmy liczyć jest nasz klan -BTT- wraz z jego dowódcą Misiem i resztą pomidorów.  Potem pojawił się Barul ze swoimi wywiadami, niewyparzonym językiem oraz e-sportem, który wraz z MirkiemTV co tydzień dla Was relacjonowali. I tak jakoś się dalej potoczyło, współpraca z Geodoyando i publikowanie jego „Przeglądów esporotwych”. Namówienie do dołączenia do redakcji Miqta, który wspomógł swoimi pomysłami, wiedzą i kanałem Youtube.  Powstały dwa nowe fanpage na Facebooku, do WoWs’a czyli „kajaków”, oraz Armored Warfare .  Dwa nowe FP to trzy razy więcej roboty, tak więc nagle znikąd pojawili się Zurugula oraz Lex, którzy zajęli się nimi i są za nie odpowiedzialni.  Chciało by się powiedzieć „wow”, z dwóch osób nagle zrobiło się 7 ale to jeszcze nie wszyscy!! Dzięki adminowi MR4Fowi oraz tłumaczowi Trankowi mogliśmy osiągnąć zupełnie nową jakość na naszej stronie – RYKOSZET.INFO.

Codzienna praca nad „Rykoszetem”, sprawiła to że stworzyliśmy całkiem niezłą drużynę – powiem więcej, redakcję – gdzie każdy z nas ma swoje miejsce, zna je i nie ładuje się na czyjeś poletko bez potrzeby. Zawiązanie współpracy z my.com oraz Wargaming, gdzie zostaliśmy CCT (Community Contributor – współpracownik społeczności) pozwoliło nam w końcu na to, abyśmy mogli zacząć organizować konkursy z innego niż nasz prywatny funduszu. Wspomagamy także klany poprzez wklejanie postów rekrutacyjnych na naszym FP, a także inicjatywy oddolne tworzone przez samych graczy, takie jak streamy okolicznościowe czy konkursy. Chcielibyśmy także nadmienić, że dzięki prywatnemu sponsorowi (dzięki wielkie Anomalia) nie mamy reklam na stronie – doceńcie to proszę.

Nawiązaliśmy także współpracę z CCT Blitz Kuio, Sebą_S z Wot-ts.pl i jego Kartą gracza oraz wieloma innymi ludźmi którzy piszą, nagrywają, streamują i robią inne dziwne rzeczy związane z czołgami lub okrętami.

Kolejny etap, za który się w tym roku wzięliśmy to stream, ale stream nie byle jaki – tematyczny. Dzięki wsparciu obu firm, na każdym streamie mamy nagrody a i zabawa chyba też jest niezła. Na prawie każdym naszym spotkaniu na http://www.hitbox.tv/rykoszetinfo jest 150 osób, a rekordowo oglądało nas nawet 660 osób na raz! Ale to dopiero początki moi drodzy, bo zamierzamy prócz naszego stałego streamera Simona zawiązać współpracę jeszcze z kilkoma osobami. Prócz programów tematycznych które pojawiają się teraz, zaczniemy prowadzić także stream z AW dla tych wszystkich, którzy grają lub chcą nauczyć się grać i WoT Gear nad którym cały czas pracujemy pełną parą. Napiszcie czy chcielibyście też normalne wspólne stremowanie przy piwku i plutonach/dywizjach?

Rok 2015 był dla nas bardzo był dla nas naprawdę satysfakcjonujący i pracowity, ale to wszystko dzięki Wam, nasze czytelniczki i czytelnicy. Każdy post, artykuł, film czy stream robiony jest z myślą o tym, żebyście mieli dostęp do informacji i mogli się dobrze bawić razem z nami w naszych ulubionych grach i poza nimi.

 

A tutaj liczby:

 • Nasze FP subskrybuje ponad 11.000 graczy, tygodniowy zasięg postów to ponad 30.000.
 • Stronę WWW odwiedziło 100.000 (tak STO TYSIĘCY) użytkowników oraz oglądali ją 1.200.000 razy.
 • Choć dopiero zaczęliśmy streamy to liczba widzów, którzy nas odwiedzili niedługo przekroczy 7000, a followerów przekroczyła 1000.

Dziękujemy.

 

 

Na koniec zacytuję naszego pomysłodawcę oraz konia pociągowego całego projektu – Fidosa:

„Pomimo dopierdalania Binara, spamu Lex’a,

opierdalania się Kamila, głupich błędów Fida i tego że Barul z nami wytrzymał,

dzięki Miqtowi i Silelisowi którzy jak nadworna straż dworska towarzyszyła naszej królewnie, stworzyliśmy coś fajnego.

Redakcję która tworzy, nie narzeka, nie kłóci się i nikt jej za to nie płaci bo robi to dlatego, że to jest jej hobby.”

 

Abyście i Wy drodzy czytelnicy mieli za sobą taki kamień milowy zamiast listy co zrobić w nowym roku!

życzy Wam tego cała redakcja
rykoszet.info.

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

4 komentarze

 1. adenapleph pisze:

  Jakbyście tylko źródła podawali swoich newsów, skąd zajumane są artykuły/newsy byłoby całkiem super

 2. Zurugula pisze:

  Jestem dumny, że mogę brać w tym udział.

  P.S.
  Wcale się nie opierdalam! Rykoszet to mój czwarty etat 😛

 3. Rosol pisze:

  Tak trzymać chłopaki !!!

 4. LordSimon218 pisze:

  Miejmy nadzieję, że będziemy parli cały czas do przodu bez żadnych przestojów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.