Kamuflaże w Blitz!

Kamuflaże w Blitz
W najbliższym patchu czołgi zmienią się nie do poznania i nie będą wyglądać jak zwykły kawałek metalu. Czołgi będzie można przemalować w zależności od rodzaju mapy.
 
Po co maskować czołgi?
Na wynik bitwy ma wpływ mnóstwo czynników. Nawet taka drobnostka jak kamuflaż może rozstrzygnąć jej wynik. Dzięki temu czołgi otrzymają dodatkowy bonus do maskowania w zależności od typu pojazdu:
  • czołgi lekkie i średnie – 3%,
  • czołgi ciężkie – 2%,
  • niszczyciele – 4%.
Bonus do maskowania przyznawany jest także specjalnym czołgom premium – w tym przypadku jako przykład posłuży nam T34 Independence – specjalna edycja amerykańskiego ciężara. Jednakże jest mały haczyk, innego kamuflażu na nim ustawić nie można.

camo_1 camo_2

Dodano nowy przycisk w celu wybrania kamuflażu.
 
Natomiast dla urządzeń ze słabą grafiką przewidziano możliwość częściowego, lub też całkowitego wyłączenia wyświetlania kamuflażu. Przy czym bonus do maskowania będzie działał.
 
Kolekcja zimowa – letnia – pustynna – 2016
Na dowolny czołg, oprócz wyżej wymienionych, można także przypisać trzy rodzaje kamuflażu: letni, zimowy i pustynny.

camo_3

Uniwersalny kamuflaż dla każdego rodzaju mapy
Wybieracie czołg, wybieracie od jednego do trzech kamuflaży i wyruszacie do bitwy.
 
Czym wyższy tier czołgu, tym droższy kamuflaż: od 1000 do 6000 kredytów.
Kamuflaż jest jednorazowo na jedną bitwę. Wraz z naprawą czołgu trzeba “zamaskować” uszkodzenia kupując kamuflaż jeszcze raz. Aby zmienić bieżący kamuflaż, stary należy sprzedać i wybrać inny.

camo_4camo_5Przycisk w prawym górnym rogu ekranu pozwala na podejrzenie kamuflażu przed kupnem.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments