Darmowy Type 59 dla wszystkich! :)

Kolejny prztyczek (chociaż to już bardziej wygląda jak sierp) w nos WG ze strony AW:


 

Obsidian Entertainment wraz z My.com z dumą prezentują tegoroczny prezent dla wszystkich graczy –Czołg podstawowy 3 poziomu Type 59.

Część czołgów osiągnęło status legendy zarówno podczas działań wojennych jak i wśród graczy online. Niewątpliwie jednym z nich jest Typ 59, wszystko to dzięki dobremu pancerzowi dużej sile ognia oraz wystarczającej mobilności, cechy te zostaną również odzwierciedlone w Armored Warfare. W przeszłości pojazd ten był dostępny tylko dla wąskiego grona osób, uznaliśmy że Typ 59 nie zasłużył na taki los dlatego postanowiliśmy rozdać go wszystkim graczom którzy zalogują się do gry pomiędzy 18 grudnia 2015 roku, a 3 stycznia 2016 roku. W ten sposób chcemy podziękować wszystkim graczom za wkład w naszą społeczność!

scr1

Pojazd został opracowany na podstawie czołgu T-54, który został wybudowany w tysiącach egzemplarzy i trafił gównie do Azji i Afryki. Jego mocno zmodernizowane wersje służą do dziś, co jest dowodem trwałości radzieckich i chińskich konstruktorów i projektantów. Uzbrojony w 100mm armatę jest godnym przeciwnikiem dla wszystkich pojazdów które może spotkać w grze. Mamy nadzieję że będziesz się dobrze bawił grając tym pojazdem!

Do zobaczenia na polu bitwy!

scr2scr3scr4scr5

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments