Polska gałąź czołgów?

Polska gałąź czołgów?
 
Z tego powodu, historyk WG, Juri Pasholok (mimo wszystko odpowiedział) dał bardzo oczekiwaną odpowiedź:
„Na daną chwilę gałęzi nie ma”. Żeby skomentować to, dlaczego – podejrzewamy, że polskie maszyny nie zostały dokładnie sprawdzone.
Propozycja by dać Polakom radzieckie czołgi jest równorzędna z kopiowaniem radzieckich czołgów, nic więcej (T-34. T-34-85, IS-2, IS-3). Czołg pana Stanisława Lema (pisarz) nie pasuje, nawet jeśli znalazłby się na X tierze – gałąź nie będzie kompletna, brakuje wysokotierowych czołgów.
Z tego powodu w planach Polaków nie ma, ale prawdopodobnie historia z nimi powtórzy się jak kiedyś z Chińczykami, kiedy wraz z wyjściem jednego z patchy wprowadziliśmy ich gałąź, to ta informacja była po prostu szokiem.
URwimQkyNxo

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

  1. hejter pisze:

    A ja nie rozumiem tego parcia na polskie czołgi. Nie ma to nie ma. Pojawią się kiedy im Polacy odpłyną, żeby znowu wrócili. Proste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.