Kamuflaż miejski w WoT na PS4

  • 3YGK7C9UGAw
  • IgZRfdsuP80
  • AjuzV-JC594
  • zc4WB09aXYc
  • bx5YQEgcIos
  • 2vssVCFMBRc

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ヤツェク

Brak słów na twoją głupotę .

RAFman

To poco było to cytuje “skok na kase pazerniaków z WG” ?

ヤツェク

Nie zrozumiałeś . Pisałem o PC .
Jeśli wprowadzą takie coś na PC to gdy mam kamuflaże zimowy , letni i pustynny , to po wprowadzeniu na miasto czołg będzie bez malowania w bitwach miejskich i trzeba będzie wydać kolejną kasę . Czytaj powoli i ewentualnie 2 razy to zrozumiesz może .

RAFman

Jeśli chciałeś obrazić konsolową wersję to dodam tylko że bez konta premium masz takie zarobki jak na PC z premką… np. Na xboxie grając dychą i robiąc 4 k dmg wychodzisz 10-15k na plus bez premki, na PC robiąc 8k dmg wychodzisz 20-30K ale na minus…

ヤツェク

Skok na kasę pazerniaków z WG oby nie na PC , bo było by to kolejne wymuszenie zakupu złota .
Na wszystkich premkach mam kamuflaże : zimowe , letnie i pustynne i teraz musiałbym kupić kolejny do miasta ? Banda ruskich złodziei . Już teraz okradają nerwiąc premki kupione za żywą gotówkę . Jeśli takie g wprowadzą na PC to zrażą kolejną grupę graczy .