Kamuflaż miejski w WoT na PS4

 • 3YGK7C9UGAw
 • IgZRfdsuP80
 • AjuzV-JC594
 • zc4WB09aXYc
 • bx5YQEgcIos
 • 2vssVCFMBRc
Krótka notka z PS4.
W konsolowej wersji World of Tanks, oprócz zimowego, letniego i pustynnego kamuflażu pojawił się także kamuflaż miejski, który pojawia się w grze na mapach miejskich.
3YGK7C9UGAw IgZRfdsuP80 AjuzV-JC594 zc4WB09aXYc bx5YQEgcIos 2vssVCFMBRc

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. ヤツェク pisze:

  Brak słów na twoją głupotę .

 2. RAFman pisze:

  To poco było to cytuje „skok na kase pazerniaków z WG” ?

 3. ヤツェク pisze:

  Nie zrozumiałeś . Pisałem o PC .
  Jeśli wprowadzą takie coś na PC to gdy mam kamuflaże zimowy , letni i pustynny , to po wprowadzeniu na miasto czołg będzie bez malowania w bitwach miejskich i trzeba będzie wydać kolejną kasę . Czytaj powoli i ewentualnie 2 razy to zrozumiesz może .

 4. RAFman pisze:

  Jeśli chciałeś obrazić konsolową wersję to dodam tylko że bez konta premium masz takie zarobki jak na PC z premką… np. Na xboxie grając dychą i robiąc 4 k dmg wychodzisz 10-15k na plus bez premki, na PC robiąc 8k dmg wychodzisz 20-30K ale na minus…

 5. ヤツェク pisze:

  Skok na kasę pazerniaków z WG oby nie na PC , bo było by to kolejne wymuszenie zakupu złota .
  Na wszystkich premkach mam kamuflaże : zimowe , letnie i pustynne i teraz musiałbym kupić kolejny do miasta ? Banda ruskich złodziei . Już teraz okradają nerwiąc premki kupione za żywą gotówkę . Jeśli takie g wprowadzą na PC to zrażą kolejną grupę graczy .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.