Czołgi do wypożyczenia – przydatna podpowiedź

Jak zauważyliście, co jakiś czas ( przynajmniej u mnie) po ukończonej bitwie ( nawet nie wiem jakie wymagania mają misje) pojawia się informacja „IS-7 liczba dni do wypożyczenia 1” itd. itp. Plus jest taki, że jeśli ktoś robi misje osobiste, a ma zbyt ubogi garaż,  to może za pomocą tych czołgów zwiększyć prawdopodobieństwo ich ukończenia. Jest jednak jeszcze jedna rzecz i to dla tych, którzy mają już te czołgi w garażu, albo ich zwyczajnie nie potrzebują.

Załoga zawala miejsce w barakach najbardziej irytująca rzecz, ale przed chwilą mnie naszła taka myśl. Te czołgi do wypożyczenia mają pociski ? Tak – mają. Można zatem wejść na wypożyczony czołg i te pociski przenieść do magazynu. A jeśli nie mamy tego czołgu u siebie w garażu to te pociski z tego co mi się wydaje nie będą wam potrzebne i będzie można je za kilka srebrników sprzedać. A dokładnie:

Sprzedano: Sprzedano pociski ‚UBR-482 R’ (30 szt.). Otrzymano kredytów: 16 770. Sprzedano: Sprzedano pociski ‚UBR-412PB R’ (50 szt.). Otrzymano kredytów: 27 500.

Około 45 tyś. srebra drogą nie chodzi, zawsze to coś, jakiś dodatkowy zarobek dla tych co nie mają premium. Zostało to sprawdzone i działa. Na chwilę obecną nie jestem w stanie wam napisać, czy te pociski się ponownie pojawiają na czołgu po kolejnym zaliczeniu misji. ( w sensie czy jest to odnawialne po każdej misji).

 

 

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
grzegorz0812

🙂

Faza9_

Heh, ciekawy pomysł 🙂