Konkurs: Przedświąteczna rozgrzewka!

Uwaga, uwaga. WG ogłosiło dość prosty i łatwy konkurs – chyba. Wystarczy dostać się do plutonu z daną osobą w dany dzień, a dostaniecie za to golda. Oto co pisze o tym Zamtrios:

 

Drodzy Czołgiści!

Jak głosi pewna całkiem znana reklama z udziałem krwistoczerwonych ciężarówek mknących przez (chyba) polskie, oblodzone i (z pewnością) w pełni bezpieczne drogi – coraz bliżej Święta!

Z tej okazji – zanim to na forum na dobre wystartuje szereg końcoworocznych aktywności przygotowanych dla Was specjalnie z tej okazji – chcielibyśmy zaprosić Was na wspólne kolędo…ekhem, to znaczy granie. Grać będziemy razem.

Zaczynając od 26 listopada (czwartek), a kończąc na 29 listopada (niedziela), będziemy wypatrywać Was na serwerach World of Tanks PC, Xbox 360 oraz Blitz, jak i również wskoczymy za stery przed świątecznie przystrojonych okrętów w World of Warships. A jak powszechnie wiadomo, „im ciaśniej tym raźniej”, więc do samej akcji w pewnym momencie wkroczą również nasi Community Contributorzy!

Pora na konkrety. W pierwszej kolejności rzućcie okiem na poniższy rozkład jazdy, by bezproblemowo namierzyć nas w dany dzień:

Dzień 3: Sobota (28.11.12)

Gra: World of Tanks PC

Komendant melanżu: Falathi (19:00 – 20:00), Mr. Omen, Barula (rykoszet.info) (20:00 – 21:00)

Dzień 4: Niedziela (29.11.12)

Gra: World of Warships

Komendant melanżu: Falathi (19:00 – 20:00), Niezłomny Pejczyk (20:00 – 21:00)

Co dalej? Zalogujcie się do gry i wyślijcie nam zaproszenie do plutonu / dywizjonu. Następnie rozegramy z Wami jedną bitwę, za którą otrzymacie od nas:

World of Tanks PC:

  • 100 sztuk złota – za wejście razem do bitwy
  • 250 sztuk złota – za wspólną wygraną
  • 400 – za zdobycie medali odzwierciedlających zasługi w danej bitwie (a więc nie medale etapowe, np. Medal Abramsa).

Pamiętajcie, że każdy z Was może rozgerać z nami wyłącznie jedną bitwę – chcemy nagrodzić jak najwięcej osób! Ponadto, jeśli w czasie trwania Przedświątecznej Rozgrzewki Wasze zaproszenia pozostają bez odpowiedzi, zapewne jesteśmy już z kimś w plutonie / dywizjonie i toczymy zaciekły bój. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tej kwestii!

 

Tak więc zanim osobliwa amerykańska rodzina raz jeszcze wyjedzie na świąteczne wakacje pozostawiając znanego wszystkim blondyna samego w domu, dołączenie do nas do bitwy w rodzinnym, czołgowo-okrętowym gronie. Do zobaczenia!

 

Czyli krótko i na temat, od godziny 20 do 21 MrOmen i barula czekają na wasze zaproszenia aby zagrać w plutonie.  Tiery wybieracie Wy.

 

Link do tematu: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/538478-konkurs-przedswiateczna-rozgrzewka/

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.