Ban dla członków klanu [FAME]

EDIT:  4 kolejnych z FAME dostało bany: 9+4=13

EDIT2: Dochodzą kolejne osoby, już 20 banów!

Trzynastu członków klanu FAME dostało darmowy prezent, a dokładniej ban. Za co? Jak to z reguły przy  eventach  na czołgi  bywa pojawiają się ustawki. Parę dni temu w komentarzach na naszej stronie ktoś napisał, że chłopaki z FAME już cieszą się nowymi zabawkami w postaci czołgu T-22 sr. Kłamstwo i oszustwo ma jednak krótkie nogi. Oficjalnie ban jest z tytułu „battle rigging” (ustawianie bitew) czyli tego co możecie zobaczyć w poniższym  filmie. Ktoś musiał bardzo zazdrościć tych czołgów, skoro nagrał filmik z udziałem członków klanu FAME. Nie wiemy na jaki czas zostały zablokowane konta. Wiadomo jedno- wszystkie misje na T-22 sr dla tych osób zostały zresetowane, a czołgi  zniknęły z garażu.

WG od początku pilnie przygląda się sytuacjom ustawiania bitew i regularnie dochodzą nas słuchy o kolejnych banach. Po społeczności chodzi plotka, że kilku członków jednego z polskich klanów dostało bana za sam fakt, że spotkali się w bitwie w trybie rozwałki. Z jednej strony dobrze, że oszuści są banowani, z drugiej – jeśli informacja o banie za samo spotkanie klanowicza okaże się prawdziwa – rodzi się pytanie, czy administracja WG nie jest nadgorliwa w swoich działaniach? Mimo wszystko osoby, które robią misje uczciwie mogą spać spokojnie i pracować nad swoim T-22 sr. Naprawdę warto!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
speedpompka

Nic dziwnego. Oszustwa to jedno ale zachowanie w grze to kolejna sprawa. Jak wytłumaczyć fragowanie własnych członków drużyny bez najmniejszego powodu? Pozdrawiam cię raczej chłodno The_Ich.