Przegląd esportowy Geodoyando

Witam po dłuższej przerwie. Wracam do bardziej regularnych przeglądów ze Świata Czołgów. Jak wiecie wraca WGL więc i raporciki będą bardziej regularne. Dziś jeszcze bez opisu najważniejszej z lig ale już za tydzień pojawią się przede wszystkim informacje o meczach polskich drużyn w ramach Gold, Silver i Bronze Series…

A zatem zaczynamy:

raportduzy

 

Sekcja PL

Złoto dla Zuchwałych # 172

21 drużyn potwierdziło swój udział w tej edycji turnieju. Zapisało się 23 drużyny jednakże jest to ciągle dużo za mało, aby nagrody były większe. Mimo wszystko polecam rozgrywki w polskiej sekcji gdyż jest to jeszcze jeden „trening” przed WGL.

W walce o pierwsze miejsce walczyły drużyny znane wam już bardzo dobrze nie tylko z naszej sekcji ale i WGL czy go4wot:


Out of Range
3:1
Easy Peasy Team

W walce o trzecie miejsce spotkały się natomiast drużyny:


Gwardia Elitarna ESL Team
0:3
ABSURD Team

Pamiętajcie, że od tego turnieju w polskiej sekcji rozgrywki 7on7 obowiązuje nowy system czyli 7/68. Opinie o nim możecie przeczytać tutaj (oczywiście na razie tylko kilku graczy z naszego kraju ale już niedługo pojawią się opinie również z zagranicy 🙂 )

WoT 5on5 Funcup #16 Poland


W tej edycji turnieju wystartowało tylko 14 drużyn na 18 zapisanych.

O pierwsze miejsce walczyły teamy:


ZELMER.PRO
3:0
White-Red Tigers

 

W walce o trzecie miejsce wyższość przeciwnika musiała uznać drużyna:


Komando Konie
0:3
Szach Mach

 

 

Sekcja EU

Go4WoT Europe Cup #242

To już drugi turniej 7on7 w sekcji EU rozgrywany w trybie 7/68. W tej edycji wystartowały 154 drużyny na 166 zapisanych. 30 drużyn było z naszego kraju. Zastanawia tylko fakt, iż dzień wcześniej w naszej sekcji było tylko 21 drużyn…

W finale niestety zabrakło naszych drużyn. Walka o pierwsze miejsce wyglądała następująco:

 


Team-HOPE WoT
3:2
Away From Keyboard.WoT

 

W walce o ostatnie miejsce na podium brała udział drużyna z Polski czyli Easy Peasy Team. Niestety musiała ona uznać wyższość ekipy z Niemiec…

 


Easy Peasy Team
1:3
Ich. Du und ein Koala

 

WoT 3on3 Ace Europe Cup #49

 

Czyli ciągle nieśmiertelny format 3on3 8 tier. W 49 wydaniu tego turnieju wzięły udział 64 drużyny z Europy. Zapisało się „trochę” więcej bo aż 93… 17 drużyn miało nasze barwy. Co ciekawe mecze półfinałowe oraz finałowe to spotkania tylko i wyłącznie polskich drużyn. Poniżej wyniki finału…


Brzydcy Zli i Szczerzy
3:2
Stalowe Cycki

oraz walki o trzecie miejsce:


Lucky RNG
3:2
Wild Hogs

 

Widać, że drużynom brakuje naszego wydania 3on3 czyli Złotego Plutonu….

 

 

WoT 5on5 Yolo Cup #6 Europe

 

Turniej ten jest rozgrywany w formacie 5on5na 8 tierach z maksymalną liczbą 40 punktów tierowych. Czyli „stary” 7/54 bez 2 tanków. 99 drużyn wystartowało w walce o gold i sławę (16 było z polską flagą przy swojej nazwie). Nasze drużyny niestety nie dotrwały do półfinałów (ostatnie poległy w ćwierćfinałach). Wynik spotkania finałowego przedstawia się następująco:


Katy Perry fans!
3:1
I-Squad

 

W meczu o 3 miejsce walczyły drużyny:


Ich. Du und ein Koala
3:0
Lynx Squad

 

 

Na tym kończę bieżące wydanie Przeglądu e-sportowego. W następnym wydaniu pojawią się komentarze graczy – przynajmniej taką mam nadzieję.

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.