Maraton na Type 59?

t59

Jak się ma sprawa Type 59. Rosyjski Youtuber Jove napisał na swoim profilu, że Type 59 pojawi się w noworocznym maratonie na serwerze RU. Status Report to zdementowało i napisało, że to jest nieprawda. Być może tak jest, nie mniej jednak z plotek i niepotwierdzonych informacji jakie udało nam się uzyskać, Type 59 po pierwsze ma dostać buffa do działa, a druga sprawa coś z tym czołgiem WG faktycznie planuje zrobić. Chodzą nawet słuchy, że ma się pojawić w sklepie premium na serwerze RU. Co do serwera EU możemy raczej o tym zapomnieć, ponieważ WG na serwerze EU w rożnego rodzaju konkursach jako główną nagrodę funduje właśnie ten czołg. Próbowaliśmy tę informację zweryfikować u devsów i otrzymaliśmy odpowiedź „Nic nie mogę powiedzieć”, to nas utwierdza w tym , że coś z tym czołgiem jednak planuje się zrobić. Trzeba jednak brać poprawkę na to, że są to tylko plotki i niepotwierdzone informacje.

Tak na marginesie, kto chciałby paczuszkę z Type 59 zobaczyć w sklepie ? I ciekawe jaka byłaby jej cena 🙂

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

  1. ヤツェク pisze:

    Nie znowu tylko w końcu . On nie jest w stanie przebić wiele czołgów a wszyscy go klepią jak chcą . Więc buf się należy . W tej obecnej postaci jest jednym z największych gówien w grze .

  2. iBlackLagoon pisze:

    Znowu buff do działa -_-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.