9.13 – zmiany parametrów czołgów

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
madman

czołgi premium mogą też nerfić?????????

lol

hellcat wciaz jezdzi nienaturalnie w porownaniu do mocy silnika i wagi a jego pociski rykoszetuja i nie wchodza baaardzo zcesto, to nie byl nerf tylko zejabnie czołgu calkowcie

ヤツェク

A pro po mojej gry to otrzymałem takie coś od WG ‘Gratulacje! Dostałeś się do 1000 spośród najlepszych graczy w [FRG] klasyfikacji!’ w połowie listy . Nicku nie podam bo pełno jest szmaciarzy co tylko zajmują się pisaniem na temat kolorów . Czyżby są pedałami z tęczowej armii ?

ヤツェク

Po prostu kolejne czary mary a jak wychodzi to zwykle kupa .
Przy teraźniejszym 9,12 losowania są cały czas absurdalne , doprowadzające do pasji . Im więcej rykoszetów tym bardziej pewne ustawienie gry przez WG . Nawet nie można oficjalnie nazwać raportu uszkodzenia sojusznicze tylko wymyślili jakieś pokrętne nazwy . Coraz więcej wywala do pulpitu w czasie gdy decydują się losy bitwy . Zamiast pakować takie byle kosmetyczne zmiany zabraliby się za naprawę bugów dodawanych z każdym uaktualnieniem . A tak to by by moje pieniądze dla WG .
Ps.: I jeszcze potrzebne wydumane czeskie gówna wyrysowane gdzieś w toalecie na srajtaśmie , a miało być historycznie . Podobnie z ciężkimi japońcami . Przecież takie nigdy nie jeździły w realu .

AmaR66

Przestań używać modów to Ci gry nie będzie wywałać… Mam na koncie ponad 64k bitew i ani
razu wot mi się nie zawiesił… Zażalenia do twórców kodów nie do wg…

ヤツェク

Powiedz Serbowi może da ci polizać złoto przez szybę .
Nie mam żadnych xvm więc do każdej bitwy podchodzę poważnie i mimo moich sukcesów jest zawsze porażka w teamie . A jeśli chodzi o mody to nie mam takich co to powodują 🙂 więc jak wiesz lepiej to się wal w samotności .

Mechles

“AMX M4 mle. 45 – HP na topowej wieży 1450, było 1300” ~~ Z tego, co pamiętam, to AMX ma 1200 HP po wymaksowaniu.