Czołgi HD wersji 9.12

is8_print_684x243
 Czołgiem Czołgiści! Oficjalny Portal RU wrzucił kilka informacji odnośnie zmian niektórych czołgów po przerobieniu do HD, z którymi możecie zapoznać się poniżej 🙂
Przerobienie już istniejących w grze czołgów do nowej, lepszej jakości, sprawia, że są bardziej niezawodne i pomaga w pełni przekazać wrażenie potężnej maszyny, która rozegrała setki wirtualnych bitew na polach World of Tanks.
 
Oprócz zmiany zewnętrznego wyglądu, przerobienie istniejącego w grze czołgu do jakości HD może spowodować zmiany w pancerzu. Dzieje się tak z kilku powodów: uściślenie do danych historycznych (aktualne informacje z projektów czy wciąż istniejących egzemplarzy), zmiana geometrii poszczególnych elementów kadłuba czy wieży po remodelingu itd itd.
 
Jak wiadomo, model czołgu w World of Tanks warunkowo składa się z dwóch części: modelu kolizyjnego i jego wizualizacji.
Model wizualny dotyczy tego, co widzicie podczas bitwy i w garażu – jest to graficzne odwzorowanie kadłuba, zawieszenia i wieży z działem. Model kolizji jest wykorzystywany podczas obliczeń na serwerze – obejmuje on pełne informacje na temat pancerza, rozmieszczenia modułów (wewnętrznych i zewnętrznych), a także umiejscowienia załogi czołgu.
 
Podczas zmiany czołgu do HD, w pierwszej kolejności zmienia się właśnie model wizualny: czołg staje się bardziej szczegółowy, może zmienić się geometria poszczególnych elementów kadłuba czy wieży. Analogicznie do tego podobne zmiany zachodzą w modelu kolizyjnym czołgu.
 
Największe zmiany w opancerzeniu będą dotyczyć 3 spośród 27 pojazdów, które zostały opracowane na nowo w jakości HD w wersji 9.12:

  • T34 – zwiększono nominalne wartości pancerza kadłuba i wieży. W modelu kolizyjnym dodano ogniwa gąsienic – ta zmiana dodaje tak naprawdę 20 mm pancerza. Właz dowódcy jest nieco mniejszy,
  • T10 – tak po wyjściu patcha nazywa się IS-8. Zmieniono nominalne wartości przedniej części kadłuba. Wzmocniono burty,
  • KV-220-2 – zwiększono pancerz przedniej płyty.
 
Jeżeli chcecie uzyskać dokładniejsze informacje o zmianach pancerza, rzućcie okiem na widget. Na nim możecie sobie porównać wartości pancerza modeli SD i HD.
Aby zobaczyć model kolizyjny wystarczy wybrać poniższą zakładkę:
p1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.