Razer Arena – czyli własne turnieje WoT

razer_684x

Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest zrobić własny turniej? Albo czemu jest tak mało turniejów offline? Ja tak, ale dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy Razer Arena, a Wargamingiem mamy możliwość sami utworzyć i poprowadzić taki turniej. Jak podaje główna strona WoT, w trakcie beta testów, WG funduje nagrody dla wszystkich którzy zechcą przetestować tworząc takie turnieje nagrody w wysokości 1500-50 golda dla drużyny. Nie są to duże kwoty ale sam pomysł jest świetny. Mam nadzieję, że nawet same klany wezmą udział i potworzą swoje mini klanowe turnieje – powodzenia czołgiści. A wy w jaki turniej byście chcieli zagrać?

Poniżej wklejam info ze strony głównej oraz linki.

Czas na następny krok w ewolucji rozgrywek esportowych!

W zeszłym tygodniu gracze korzystający z platformy Razer Arena zyskali dostęp do World of Tanks. Wargaming z przyjemnością nawiązało współpracę z firmą Razer, aby ułatwić graczom tworzenie własnych turniejów World of Tanks. Platforma Razer Arena zapewnia dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji, w tym łatwego tworzenia meczów, automatycznego raportowania wyników i powiadamiania o zaplanowanych rozgrywkach.

Przez okres testów wersji beta wszystkie turnieje będą hostowane przez Wargaming i GamingGrids (partner firmy Razer współpracujący przy projekcie Razer Arena). Nagrody będą wahać się od 1500 za pierwsze miejsce do 50 dla drużyn, które ukończyły turniej na samym dole rankingu. W momencie pełnej premiery odpowiedzialność za organizację rozgrywki turniejowej będzie należeć do Was. Udostępnimy wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia zawodów, a organizatorzy najpopularniejszych turniejów będą mogli otrzymać nagrody od Wargaming i Razer!

Linki:

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. tak? pisze:

    Czyli jak tworze własny turniej zapraszam kolegów wygrywam i dostaje 1.5k Golda???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.