Wargaming może kupić Armored Warfare: Projekt Armata

5e42fa3b0b0fc509986de447bfb5b3d4
Wargaming może kupić “Armored Warfare: Projekt Armata”.
 
– firma Wargaming (twórca popularnej gry online World of Tanks) może nabyć od Mail.ru Group jej produkt – gra komputerowa, w której pojawił się najnowszy rosyjski czołg “Armata”, zawiadomił o tym serwis Interfax.
 
Według ich danych, jedna z największych rosyjskich firm IT, zaprojektowała i przed kilkoma miesiącami wypuściła czołgową grę komputerową “Armored Warfare: Projekt Armata”.
 
“Wargaming już od dawna prowadzi rozmowy z MRG Invest na temat kupna tego projektu (gry) i obecnie obie strony są bliskie osiągnięcia porozumienia.” – oświadczył jeden pracownik agencji.
Zdaniem ekspertów, rozwój gry może kosztować firmę od 10 do 20 mln dolarów.
 
“Cena ugody jeszcze nie jest znana, najprawdopodobniej Wargaming ma zamiar usunąć z rynku konkurenta, co przyniesie więcej kosztów produkcji” – oświadczył inny rozmówca agencji.
Tymczasem, źródła wewnątrz MRG nie potwierdzają, ani też nie przeczą temu, że “firmy aktywnie się komunikują”.
 
“Interfax” nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska drugiej strony. Niektórzy eksperci przewidują szybkie kupno tego projektu przez Wargaming, który chce umocnić swoją pozycję przez wprowadzenie współczesnych czołgów, które były zaimplementowane w Projekcie Armata, podczas gdy World of Tanks słynie akurat ze starych czołgów pamiętających czasy II wojny światowej.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Moniox321

Gówno prawda, zacznijcie podawać źródła jako blog