Zmiany na fanpage’ach i witrynach prowadzonych przez Zespół Rykoszetu

Witam,

Jak zapewne widzicie Zespól Rykoszetu ciężko pracuje nad rozwijaniem portalu, jak również dodatkowych form Naszej działalności, w różnorodnych mediach społecznościowych.

Od samego początku jesteśmy z Wami na, założonym przez Fido, fanpage’u World of Tanks Polska oraz World of Warships Polska. Mając na uwadze zgłoszenia Naszych czytelników od pewnego czasu rozdzielone zostały posty dotyczące WoT i AW, w skutek czego powołaliśmy do życia fanpage Armored Warfare Polska. Postanowiliśmy również, iż prowadzona przeze mnie tuba klanu [-BTT-] przejdzie rebranding i w chwili obecnej stała się tubą Rykoszet.info – naszym oficjalnym kanałem YT, gdzie prezentowane będą treści związane z Waszymi ulubionymi grami.

W ubiegłym tygodniu Barlula poszedł za ciosem i otworzł konto na Hitbox, gdzie w dniu wczorajszym, w godzinach nocnych, przeprowadziliśmy jeden z pierwszych stream’ów, a w najbliższej przyszłości planujemy rozbijać się większą ilością pojazdów, lepiej lub gorzej znanych Naszym czytelnikom. Wszystko po to, aby dostarczać Wam najświeższe informacje.

W chwili obecnej możecie Nas zatem spotkać na:

Problemem z jakim się spotkaliśmy, było zapewnienie identyfikowalni i rozpoznawalności portalu Rykoszet, dlatego od wczoraj wszystkie prowadzone przez Nas witryny, kanały i fanpage posiadają wspólny element, którym jest miniatura w postaci litery „R”.

R_WoT R_AW R_WoWs R_Hitbox_YT
World of Tanks Polska Armored Warfare Polska World of Warships Polska Youtube i Hitbox

Mamy również nadzieję, iż w oczach Naszych czytelników, znak ten będzie stawał się się synonimem ciężkiej i rzetelną pracę oraz sprawdzonych informacji.

silelis

Pasjonata zabytkowych aut, nowoczesnych technologi, kosmosu i dinozaurów. Elektronik, programista hobbysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.