Rykoszetowy kanał stream.

poprawione

Witajcie nasi drodzy czytelnicy. Jako, że jesteśmy tutaj specjalnie dla Was, piszemy, umieszczamy wywiady, zdjęcia, a także filmy. Postanowiliśmy bardziej się dla Was otworzyć i założyć specjalny stream rykoszetowy. Zadacie pytanie po co – a no właśnie. Na streamie będziemy przeprowadzali konkursy, odpowiadali na Wasze pytania i wiele innych ciekawych rzeczy. Między innymi będziemy dla Was jeździli unikalnymi pojazdami, które udało nam się wypożyczyć. W przeciągu kilku miesięcy na każdym takim streamie stworzymy pluton złożony z tych pojazdów, pojeździmy kilka bitew i odpowiemy na Wasze pytania z czatu. Napiszcie w komentarzu jakie czołgi byście w pierwszej kolejności chcieli obejrzeć oraz czy podoba Wam się ten pomysł? Prócz tego prosimy o podsyłanie swoich pomysłów na poszczególne spotkania – może coś fajnego wyjdzie :).

Podajemy Wam link do ANKIETY, kiedy takie streamy możemy robić. Odbywały by się raz w tygodniu przez godzinkę. Jeśli będzie zainteresowanie to i jakieś kody się znajdą dla Was oczywiście do losowania albo na konkursy.

A tutaj macie link do naszego Hitboxiska.

logo hitbox

 

 

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.