Nowy zestaw misji osobistych

Jak informuje oficjalny portal WoT, pojawi się nowy zestaw misji osobistych dla nowego trybu.

Nagrody

Za wypełnienie misji osobistych w trybie Rozwałka możecie otrzymać następujące nagrody:

  • Unikatowy pojazd: Po wypełnieniu obu końcowych misji otrzymacie unikatowy radziecki pojazd X poziomu: T-22 medium. Ten pojazd nie wymaga przeszkolenia załogi; można obsadzić go załogą z innego pojazdu tego samego typu i państwa. Więcej informacji o tym czołgu znajdziecie w specjalnym artykule.
  • Żeńskie załogi czołgów: Po zakończeniu każdego łańcucha misji będziecie mogli zrekrutować czołgistkę, wybierając jej narodowość, pojazd oraz kwalifikację. Każda czołgistka będzie miała atut „Siostry stali”. Pamiętajcie, że ten atut działa tylko wtedy, gdy cała załoga czołgu to kobiety.
  • Dodatkowe bonusy: Za wypełnienie głównych i drugorzędnych warunków misji osobistych możecie otrzymać sporą liczbę kredytów (6 200 000 kredytów za 30 misji osobistych wypełnionych z wyróżnieniem). Otrzymacie także rezerwy osobiste w postaci dodatkowego wolnego doświadczenia, doświadczenia dla załogi oraz doświadczenia bojowego (łącznie 56 rezerw osobistych każdego typu za wypełnienie wszystkich misji osobistych).

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AvroFM

A co z czołgami? Dostaniemy, czy trzeba mieć własne?

ZbychuOcipski

dostaniemy czolgi do tego trybu czy trzeba miec swoje ?

Rosol

Misje łatwe nie są.
Znany jest zakres czasowy wykonania misji?