WG inspiruje się nazistowskimi medalami?

Jak informuje Czeski portal o WoT, jeden z ich czytelników znalazł prawie że identyczny medal co w WoT, lecz w nazistowskiej kolekcji. Medal ten był przyznawany za zawody sportowe grup SA. Liście dębu, miecz.. Co Wy o tym myślicie? Nie pogniewałbym się, gdyby go w jakiś sposób zmienili.

Dla osób, które nie wiedzą, medal w WoT został nazwany:

qQ3XO7

Specjalista

Zniszcz więcej pojazdów przeciwnika (przynajmniej 6) niż jakikolwiek inny gracz. Jeśli dwóch lub więcej graczy zniszczyło taką samą liczbę wrogich maszyn, osiągnięcie jest zapisywane na koncie tej osoby, która zdobyła w tym boju najwięcej doświadczenia, wliczając w to dodatkowe doświadczenie wynikające z posiadania konta premium. W przypadku, gdyby również ilość doświadczenia okazała się taka sama, osiągnięcie nie zostanie przyznane. Osiągnięcie dostępne tylko w bitwach losowych.

Hogm0U

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. fnc pisze:

  A po co zmieniać? Nie uważam jakoby nazistowskie odznaczenia miały być gorsze od stalinowskich. A gra jest przesiąknięta sowieckimi symbolami, więc nie rozumiem o co burza.

 2. hdh pisze:

  Opis osiągnięcia sprzed kilku lat. Teraz Specjalistę dostaje każdy, kto zniszczył minimum 6 pojazdów nieprzyjaciela. Strasznie obciachowa ta wasza wpadka…

  • Bin4r pisze:

   Nie miałem czasu na przepisanie tekstu z gry, zatem pozwoliłem sobie skopiować z oficjalnej strony gry. Nie miałem czasu na weryfikacje jego poprawności

   • Koma002 pisze:

    „nie miałem czasu” – świetne wytłumaczenie na słaby błąd.
    Nawet jeśli nie jest to coś znaczącego, to powinno się wiedzieć o czym się pisze i co się przekazuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.