Statystyki

Szkoda, że na Naszym serwerze nie prowadzi się takich statystyk. Na serwerze RU przedstawili kolejne dane, tym razem za miesiąc październik.
 
Mianowicie sprawa tyczy się walki z „toksycznym” czatem WoT. Czaty stały się już dzięki temu znacznie „czystsze”, lecz devsi nie zamierzają na tym zaprzestać: walka z osobami łamiącymi reguły nadal trwa. Tak wyglądają wyniki z ostatnich kilku miesięcy.
infographics_640x280
Ogólnie za naruszenie regulaminu, Rosjanie otrzymują bana znacznie częściej i na dłuższy okres. Dzięki temu, gracze powoli rozumieją, że miejscem bitwy – jest mapa, a nie czat.
Bezpośrednio w bitwie jest możliwość złożenia skargi na danego gracza. Od maja po listopad, WG RU rozpatrzyło ponad 18 000 000 skarg, prowokacji i zgłoszeń.
Jak na serwerze RU zachęca się graczy?
Wszyscy gracze, którzy aktywnie grali w World of Tanks i nie naruszyli regulaminu gry (czyli nie dostali bana), otrzymają w prezencie rezerwy osobiste: czyli bonusy do podstawowego i wolnego doświadczenia, doświadczenia załogi, a także bonus do zarobków.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.